Statystyki PZHL

3:4 k.

(1:0, 0:3, 2:0, 0:0, 1:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U18 Katowice

  • Trener SMS PZHL U18 Katowice:

    Jarosław Morawiecki

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    3:4 k. (1:0, 0:3, 2:0, 0:0, 1:2k)

  • Data:

    2017-10-08

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:15

  • Godzina zakończenia:

    11:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Joanna Pobożniak, Marcin Kołodziej

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:53 EQ

Idasiak Miłosz Khoperia Armen

1:1 22:48 EQ

Iwanow Tomasz Sochacki Michał, Zalewski Kamil

1:2 32:41 +1

Mocarski Krystian Leśniak Gilbert

1:3 37:50 EQ

Kasicki Jan

2:3 43:39 +1

Augustyniak Igor Zając Michał

3:3 48:19 +1

Krztoń Radosław Khoperia Armen

3:4 65:00 PS

Leśniak Gilbert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:59 Niedźwiecki Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zahaczenie
04:53 Gerasymenko Kyrylo GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
06:30 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Przeszkadzanie
11:05 Cuber Klaudiusz SMS PZHL U18 Katowice 2 Zahaczenie
11:20 Gruszczyk Konrad SMS PZHL U18 Katowice 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
11:20 Gruszczyk Konrad SMS PZHL U18 Katowice 10 Kara za niesportowe zachowanie
19:08 Wołoszyk Bartosz SMS PZHL U18 Katowice 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:08 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:08 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
21:33 - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
22:36 Cuber Klaudiusz SMS PZHL U18 Katowice 2 Wysoki kij
28:40 Gerasymenko Kyrylo GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:07 Chabior II Adrian SMS PZHL U18 Katowice 2 Trzymanie kija przeciwnika
34:00 - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:41 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:35 Gerasymenko Kyrylo GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Wysoki kij
44:16 Boboshko Danilo GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Opóźnianie gry
46:24 Iwanow Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
49:05 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:23 Chabior II Adrian SMS PZHL U18 Katowice 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:23 Volf Gleb GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:17 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
56:40 Urbański Wiktor SMS PZHL U18 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
60:12 Wołoszyk Bartosz SMS PZHL U18 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
61:47 Gruszczyk Konrad SMS PZHL U18 Katowice 2 Opóźnianie gry

Składy

SMS PZHL U18 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0
25 Kotuła Marcel 65:00 32 28 4 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Cuber Klaudiusz 0 0 0 4
22 Opiłka Kacper 0 0 0 0
6 Zając Michał 0 1 1 0
7 Augustyniak Igor 1 0 1 0
18 Świadek Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Urbański Wiktor 0 0 0 2
19 Cieśla Kamil 0 0 0 0
24 Khoperia Armen 0 2 2 0
23 Idasiak Miłosz 1 0 1 0
9 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
17 Gruszczyk Konrad 0 0 0 14
15 Misterkiewicz Kamil 0 0 0 0
5 Chabior II Adrian 0 0 0 4
21 Krztoń Radosław 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kwak Michał 0 0 0 0
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
12 Płachetka Marcin 0 0 0 0
14 Wróblewski Dawid 0 0 0 0
11 Kapusta Łukasz 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tomashevskyi Anton 65:00 30 27 3 90
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Munch Jakub 0 0 0 4
15 Leśniak Gilbert 0 1 1 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 2
21 Mocarski Krystian 1 0 1 0
55 Kasicki Jan 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 1 0 1 2
10 Gerasymenko Kyrylo 0 0 0 6
5 Puchalski Jakub 0 0 0 0
9 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 6
18 Sochacki Michał 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
22 Boboshko Danilo 0 0 0 2
8 Murawski Kacper 0 0 0 0
40 Volf Gleb 0 0 0 2
20 Zalewski Kamil 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 0
7 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 0
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0