Statystyki PZHL

1:3

(0:0, 1:1, 0:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica

  • Trener UKH Dębica:

    ARKADIUSZ BURNAT

  • Goście:

    SMS PZHL U18 Katowice

  • Trener SMS PZHL U18 Katowice:

    JAROSŁAW MORAWIECKI

  • Wynik:

    1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

  • Data:

    01.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    MIROSŁAW CYBUCH

  • Sędzia liniowy:

    MACIEJ GĄSIENICA MAKOWSKI, KAMIL BRYNIARSKI

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 24:17 EQ

Barszcz Bartosz Micula Michał , Smagacz Bernard

1:1 27:59 EQ

Świadek Adam Opiłka Kacper

1:2 43:19 EQ

Augustyniak Igor Świadek Adam, Zając Michał

1:3 58:57 EQ

Brynkus Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:48 - UKH Dębica 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
14:08 Świadek Adam SMS PZHL U18 Katowice 2 Uderzenie kijem
35:55 Hadowski Oskar UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:05 Gruszczyk Konrad SMS PZHL U18 Katowice 2 Przeszkadzanie
41:05 Burnat Bartosz UKH Dębica 2 Zahaczenie
47:49 Khoperia Armen SMS PZHL U18 Katowice 2 Rzucenie na bandę
51:50 Sieradzki Dariusz UKH Dębica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:41 Smagacz Bernard UKH Dębica 2 Wysoki kij
55:46 Zając Michał SMS PZHL U18 Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowak Olaf 60:00 40 37 3 92
36 Mazur Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Smagacz Bernard 0 1 1 2
77 Giełbaga Dominik 0 0 0 0
19 Micula Michał 0 1 1 0
96 Barszcz Bartosz 1 0 1 0
88 Fal Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Sieradzki Dariusz 0 0 0 2
82 Burnat Bartosz 0 0 0 2
55 Hadowski Oskar 0 0 0 2
4 Kuczek Oskar 0 0 0 0
24 Kloc Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Dobies Gerard 0 0 0 0
29 Szukała Jakub 0 0 0 0
67 Giełbaga Dawid 0 0 0 0
23 Burnat Arkadiusz 0 0 0 0
15 Gągol Maciej 0 0 0 0

SMS PZHL U18 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0
25 Kotuła Marcel 60:00 21 20 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gruszczyk Konrad 0 0 0 2
22 Opiłka Kacper 0 1 1 0
19 Misterkiewicz Kamil 0 0 0 0
11 Luszniak Szymon 0 0 0 0
13 Brynkus Sebastian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Urbański Wiktor 0 0 0 0
7 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
21 Khoperia Armen 0 0 0 2
23 Idasiak Miłosz 0 0 0 0
9 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
18 Świadek Adam 1 1 2 2
5 Chabior II Adrian 0 0 0 0
6 Zając Michał 0 1 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Kwak Michał 0 0 0 0
10 Augustyniak Igor 1 0 1 0
14 Wróblewski Dawid 0 0 0 0
12 Kapusta Łukasz 0 0 0 0
1.24