Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Goście:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Jacek Płachta

  • Wynik:

    0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

  • Data:

    2016-10-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kosidło, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    299

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 40:33 +1

Troshin Vladislav Biały Marcin, Krawczyk Oskar

0:2 47:47 EQ

Strzyżowski Marek Sawicki Radosław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:13 Owczarek Sebastian TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:50 - Tauron KH GKS Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:33 - Tauron KH GKS Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:01 Bordowski Richard TMH Polonia Bytom 2 Wysoki kij
56:49 - Tauron KH GKS Katowice 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 56:49 18 16 2 88
41 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 0
89 Bordowski Richard 0 0 0 2
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
10 Przygodzki Martin 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
11 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Kostur Matus 60:00 51 51 0 100
31 Grajewski Władysław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Barlock Ryan 0 0 0 0
7 Porejs Martins 0 0 0 0
88 Biały Marcin 0 1 1 0
13 Sawicki Radosław 0 1 1 0
73 Korzestański Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Musioł Dawid 0 0 0 0
4 Krawczyk Oskar 0 1 1 0
81 Troshin Vladislav 1 0 1 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0
3 Sliwinski Nathan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Rąpała Bogusław 0 0 0 0
9 Olearczyk Kamil 0 0 0 0
80 Strzyżowski Marek 1 0 1 0
10 Majoch Dawid 0 0 0 0
11 Lorek Jarosław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Bielec Maciej 0 0 0 0
89 Nahunko Dominik 0 0 0 0
15 Jaworski Jakub 0 0 0 0
1.19