Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Goście:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    3:2 (0:0, 0:0, 3:2)

  • Data:

    2017-10-22

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki, Łukasz Wierucki

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 40:17 EQ

Bigos Marta Kasprzycka Katarzyna, Korkuz Dominika

1:1 46:35 EQ

Dziedzioch Agnieszka Frąckowiak Katarzyna

2:1 54:35 EQ

Onyshchenko Tetiana

3:1 57:25 EQ

Onyshchenko Tetiana Siejka Alicja

3:2 59:33 EQ

Łaskawska Sylwia Garbocz Oliwia, Frąckowiak Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:50 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
01:36 Garbocz Oliwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Zahaczenie
04:59 Łaskawska Sylwia SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:55 Frąckowiak Katarzyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Przeszkadzanie
25:45 Bigos Marta GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
32:14 Dziedzioch Agnieszka SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:23 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
41:43 - SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 30 28 2 93
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
98 Tokarska Renata 0 0 0 2
18 Bigos Marta 1 0 1 2
15 Kasprzycka Katarzyna 0 1 1 0
77 Rykaczewska Joanna 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 1 1 0
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
37 Siejka Alicja 0 1 1 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 0 2 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Burda–Krokosz Małgorzata 00:00 0 0 0 0
18 Harańczyk Natalia 59:30 38 35 3 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
29 Musioł Klaudia 0 0 0 0
25 Frąckowiak Katarzyna 0 2 2 2
71 Łaskawska Sylwia 1 0 1 2
33 Dziedzioch Agnieszka 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 2
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0
17 Sosnowska Nicole 0 0 0 0
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
44 Frankowska Laura 0 0 0 0