Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów (K)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (K):

    Tomasz Marznica

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

  • Data:

    08.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:15

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Lipiński, Sajmon Grelich

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:35 EQ

Onyshchenko Tetiana Błaszak Aneta, Tokarska Renata

- 16:13 PS

Gawlik Julia

1:1 33:34 +1

Solorz Martyna Gogoc Wiktoria, Orawska Joanna

2:1 40:37 EQ

Orawska Joanna Gawlik Julia, Czarnecka Ewelina

3:1 59:40 EQ

Gawlik Julia Orawska Joanna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:13 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) PS Zahaczenie
18:36 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:21 Solecka Adriana MUKS Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:18 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Uderzenie kijem
46:29 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

Składy

MUKS Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
50 Fijoł Katarzyna 60:00 1 0 1 0
55 Sass Martyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gogoc Wiktoria 0 1 1 0
89 Pelic Klaudia 0 0 0 0
21 Orawska Joanna 1 2 3 0
16 Czarnecka Ewelina 0 1 1 0
19 Gawlik Julia 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jabłońska Magdalena 0 0 0 0
26 Zielińska Julia 0 0 0 0
99 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
42 Grzemska Zofia 0 0 0 0
20 Pocheć Aleksandra 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
51 Solorz Martyna 1 0 1 0
15 Sawicka Martyna 0 0 0 0
11 Solecka Adriana 0 0 0 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 3 0 3 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 0
98 Tokarska Renata 0 1 1 2
81 Bigos Marta 0 0 0 0
15 Kasprzycka Katarzyna 0 0 0 0
44 Błaszak Aneta 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 4
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
37 Siejka Alicja 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Grzelak Julia 0 0 0 0