Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL):

    Tomasz Marznica

  • Wynik:

    6:9 (3:2, 1:3, 2:4)

  • Data:

    2017-09-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:25

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Paweł Madeksza, Patryk Sikora

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:54 EQ

Zachariasz Olaf Marczak Szymon

2:0 04:25 EQ

Kuc Piotr Kućmierz Oliwier

2:1 05:11 EQ

Koźmiński Patryk Barbach Bartosz

3:1 10:22 EQ

Pospiech Wiktor Sarnacki Tobiasz

3:2 12:19 EQ

Bednarek Bartosz Potrawa Tobiasz

4:2 17:31 EQ

Kućmierz Oliwier

4:3 18:12 EQ

Barbach Bartosz

4:4 18:59 EQ

Potrawa Tobiasz Gutowski Daniel

4:5 23:34 EQ

Bukowski Dawid

4:6 31:47 +1

Potrawa Tobiasz

5:6 35:00 +1

Pospiech Wiktor Sarnacki Tobiasz

5:7 36:49 EQ

Knot Konrad

5:8 38:43 EQ

Bednarek Bartosz

5:9 42:00 EQ

Bednarek Bartosz Knot Konrad

6:9 43:14 EQ

Zachariasz Olaf

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
31:37 Zachariasz Olaf UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL) 2 Przeszkadzanie
35:12 Bukowski Dawid MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
26 Twardy Maja 15:00 3 0 3 0
2 Maśląg Kacper 30:00 6 0 6 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Sosnowski Kacper 0 0 0 0
17 Jaśkiewicz Fabian 0 0 0 0
21 Sarnacki Tobiasz 0 2 2 0
22 Pospiech Wiktor 2 0 2 0
16 Juszczyk Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zogornik Daniel 0 0 0 0
14 Brzezowski Igor 0 0 0 0
9 Zachariasz Olaf 2 0 2 2
8 Marczak Szymon 0 1 1 0
15 Nowak Kuba 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Uracz Błażej 0 0 0 0
20 Rech Maksymilian 0 0 0 0
7 Jasicki Gabriel 0 0 0 0
5 Kućmierz Oliwier 1 1 2 0
18 Kuc Piotr 1 0 1 0

MUKS Naprzód Janów (ŻM ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
19 Kaczyński Dawid 23:34 4 0 4 0
39 Kica Sebastian 21:26 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 1 0 1 0
11 Barbach Bartosz 1 1 2 0
91 Bukowski Dawid 1 0 1 2
29 Knot Konrad 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
83 Milewski Adam 0 0 0 0
23 Gutowski Daniel 0 1 1 0
34 Huchel Weronika 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 3 0 3 0
12 Potrawa Tobiasz 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Latusek Artur 0 0 0 0
9 Cieślik Dawid 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 0
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
15 Zielosko Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Ostrowski II Kamil 0 0 0 0
57 Kosmęda Michał 0 0 0 0
4 Szafarczyk Zuzanna 0 0 0 0
1.21