Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL):

    Zbigniew Bryjak

  • Goście:

    UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL):

    Bartłomiej Nowak

  • Wynik:

    4:2 (2:0, 2:1, 0:1)

  • Data:

    2017-09-09

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    13:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Mariusz Tymczyszyn

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Kłaczyński, Klaudia Chrapek

  • Widzów:

    25

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:41 EQ

Wybiral Paweł Wicher Sebastian

2:0 11:56 EQ

Wybiral Paweł Wicher Sebastian, Gurzyński Szymon

2:1 21:17 EQ

Kasprzyk Dominik Ślusarczyk Jakub

3:1 24:34 EQ

Wybiral Paweł Wicher Sebastian

4:1 26:00 EQ

Proczek Michał Sojka Jakub

4:2 53:20 EQ

Kasprzyk Dominik Baran Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:28 Proczek Michał TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
06:28 Palamarchuk Oleh UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:46 Wicher Sebastian TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Uderzenie kijem
39:37 Orlik Adrian TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:59 Baran Karol UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL) 2 Podcięcie

Składy

TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Liniowski Jakub 40:00 1 0 1 0
40 Rutkowski Dżastin 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Proczek Michał 1 0 1 2
5 Mila Kacper 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 3 0 3 0
28 Wicher Sebastian 0 3 3 2
77 Ziółkowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Wytrykus Adam 0 0 0 0
20 Zazałowski Janusz 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 0 1 1 0
14 Orlik Adrian 0 0 0 2
24 Sojka Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Chwałkowski Dawid 0 0 0 0
16 Milewski Mateusz 0 0 0 0
12 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0
4 Szczagiel Marcel 0 0 0 0

UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Mentel Jakub 31:40 4 0 4 0
27 Jonkisz Olaf 28:20 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Ptashkin Artur 0 0 0 0
19 Kasprzyk Dominik 2 0 2 0
16 Palamarchuk Oleh 0 0 0 2
15 Baran Karol 0 1 1 2
6 Machura Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bojko Patryk 0 0 0 0
5 Masalski Dawid 0 0 0 0
33 Ślusarczyk Jakub 0 1 1 0
69 Ciepał Norbert 0 0 0 0
12 Mazur Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
18 Hornik Marcin 0 0 0 0
44 Bobowski Radosław 0 0 0 0
20 Piotrowski Adam 0 0 0 0
89 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Marcisz Wojciech 0 0 0 0
7 Śleziak Mikołaj 0 0 0 0
14 Janecki Bartosz 0 0 0 0