Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    7:4 (1:0, 3:1, 3:3)

  • Data:

    15.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Sebastian Adamoszek

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:21 EQ

Steber Jan Polodna Petr, Skutchan Adam

1:1 26:38 EQ

Danieluk Mateusz Cunik Matej, Salamon Błażej

2:1 29:49 EQ

Kantor Krzysztof Polodna Petr

3:1 31:08 EQ

Polodna Petr Steber Jan

4:1 39:20 EQ

Różycki Kacper Marzec Szymon, Pesta Filip

4:2 46:40 EQ

Stoklasa Filip Bordowski Richard

4:3 49:28 EQ

Krzemień Łukasz Stoklasa Filip

5:3 50:57 EQ

Steber Jan Polodna Petr, Skutchan Adam

6:3 51:57 EQ

Strużyk Mateusz Polodna Petr, Skutchan Adam

6:4 53:27 EQ

Kozłowski Tomasz Kalinowski Michał, Frączek Marcin

7:4 54:06 EQ

Polodna Petr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:52 Turon David TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:30 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
23:16 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:38 Cunik Matej TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
36:14 Stępień Bartłomiej TMH Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:30 Bilcik Vlastimil MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kolanem
58:35 Salamon Błażej TMH Polonia Bytom 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
58:35 Salamon Błażej TMH Polonia Bytom 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 28 24 4 85
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 2
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
24 Steber Jan 2 1 3 0
11 Polodna Petr 2 4 6 0
81 Skutchan Adam 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
91 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 1 0 1 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 1 0 1 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Pesta Filip 0 1 1 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 1 0 1 0
71 Marzec Szymon 0 1 1 0

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 40:00 32 28 4 87
32 Zdanowicz Tomasz 20:00 13 10 3 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
12 Działo Michał 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 12
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 0
27 Frączek Marcin 0 1 1 0
11 Kalinowski Michał 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
41 Turon David 0 0 0 2
8 Bordowski Richard 0 1 1 0
44 Krzemień Łukasz 1 0 1 0
89 Stoklasa Filip 1 1 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
1.24