Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Robert Błażowski

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

  • Data:

    2016-10-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 29:20 EQ

Salamon Błażej

0:2 44:07 EQ

Kozłowski Tomasz

0:3 58:35 EN

Salamon Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:56 Działo Michał TMH Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
14:09 Danieluk Mateusz TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:37 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:29 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
35:28 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
41:43 Stępień Bartłomiej TMH Polonia Bytom 2 Trzymanie
59:15 Wanacki Jakub TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Szczerba Nikifor 59:05 29 26 3 89
35 Tomczyk Igor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
8 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
95 Kastel-Dahl Adrian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
97 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
88 Nasca Phillip 0 0 0 0
15 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 2
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Josepher Zachary 0 0 0 0
81 Sochacki Michał 0 0 0 0
27 Skutchan Adam 0 0 0 0
12 Ziółkowski Tomasz 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 60:00 26 26 0 100
41 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
12 Działo Michał 0 0 0 2
89 Bordowski Richard 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 2
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
10 Przygodzki Martin 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
28 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 1 0 1 0
91 Słodczyk Marcin 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
16 Wieczorek Artur 0 0 0 0
95 Wąsiński Karol 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
1.24