Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom

  • Trener TMH Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    1:3 (0:3, 1:0, 0:0)

  • Data:

    2016-09-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Maciej Pachucki

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Kasprzyk, Maciej Byczkowski

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:53 EQ

Bordowski Richard Cunik Matej

0:2 05:30 +1

Słodczyk Marcin Salamon Błażej, Kozłowski Tomasz

0:3 14:02 EQ

Słodczyk Marcin Salamon Błażej, Kozłowski Tomasz

1:3 31:04 EQ

Kourakh Artur Ćwikła Rafał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:07 Winiarski Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
06:38 Troshin Vladislav TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:25 Pastryk Tomasz TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:36 Kalinowski Michał KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
27:01 Zhylinski Yauhen KS Nesta Mires Toruń 2 Opóźnianie gry
33:00 Działo Michał TMH Polonia Bytom 2 Atak kolanem
36:15 Stasiewicz Jakub KS Nesta Mires Toruń 2 Uderzenie kijem
47:29 Owczarek Sebastian TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
49:46 - TMH Polonia Bytom 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:19 Kartoshkin Maxim TMH Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
57:24 Cunik Matej TMH Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:51 Kartoshkin Maxim TMH Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 58:17 27 24 3 88
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 2
43 Shipilo Vyacheslav 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 0
90 Kourakh Artur 1 0 1 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 2
26 Ćwikła Rafał 0 1 1 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
11 Huzior Tadeusz 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 40:00 14 13 1 92
41 Witkowski Tomasz 20:00 12 12 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
76 Działo Michał 0 0 0 2
11 Troshin Vladislav 0 0 0 2
97 Kartoshkin Maxim 0 0 0 4
89 Bordowski Richard 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
28 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
10 Przygodzki Martin 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 2
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 2
61 Salamon Błażej 0 2 2 0
91 Słodczyk Marcin 2 0 2 0
18 Kozłowski Tomasz 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
1.19