Statystyki PZHL

1:2 k.

(0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1k)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrei Gusov

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    1:2 k. (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1k)

  • Data:

    13.10.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Paweł Kobielusz, X

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 37:33 +1

Szczechura Alexander Komorski Filip, Jeziorski Bartłomiej

1:1 44:50 +1

Steber Jan Vitek Josef

1:2 65:00 PS

Polodna Petr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:20 Guzik Kacper GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:10 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk PS Zahaczenie
31:49 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
35:52 Maciejewski Dawid MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
43:43 Kogut Patryk GKS Tychy 2 Rzucenie na bandę
48:36 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:36 Kaznadzei Ilya GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
48:36 Kaznadzei Ilya GKS Tychy 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:38 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:30 Bagiński Adam GKS Tychy 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:30 Bilcik Vlastimil MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
55:30 Bilcik Vlastimil MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:12 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
18 Lewartowski Kamil 65:00 19 17 2 89
31 Murray John 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 0
77 Bepierszcz Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Bryk Mateusz 0 0 0 0
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Gazda Remigiusz 0 0 0 0
70 Kaznadzei Ilya 0 0 0 4
26 Guzik Kacper 0 0 0 2
78 Cichy Michael 0 0 0 0
8 Szczechura Alexander 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Kamil 0 0 0 0
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 1 1 0
5 Komorski Filip 0 1 1 0
68 Kogut Patryk 0 0 0 2

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Gorodetsky Maxim 65:00 30 29 1 96
31 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 4
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 2
24 Steber Jan 1 0 1 2
11 Polodna Petr 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 4
91 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0
1.24