Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Katowice

  • Trener SMS PZHL U20 Katowice:

    GRZEGORZ KLICH

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    JOSEF DOBOSZ

  • Wynik:

    0:4 (0:2, 0:2, 0:0)

  • Data:

    24.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    BARTOSZ KACZMAREK

  • Sędzia liniowy:

    PATRYK PUŁAWSKI, MICHAŁ KOGUT

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:30 EQ

Danecek Jan Kowalówka Sebastian

0:2 13:36 EQ

Danecek Jan Kowalówka Sebastian, Rufer Adam

0:3 24:45 EQ

Piotrowicz Damian Wanat Dariusz, Saur Jakub

0:4 28:14 EQ

Kowalówka Adrian Vosatko Lubomir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:35 Jóźwik Patryk SMS PZHL U20 Katowice 2 Wysoki kij
09:41 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 2 Atak kijem trzymanym oburącz
21:17 Malicki Patryk KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:34 Worwa Jakub SMS PZHL U20 Katowice 2 Trzymanie
46:27 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

SMS PZHL U20 Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Lipiński Sebastian 60:00 48 44 4 91
25 Prokop Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kołodziej Adam 0 0 0 0
5 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
14 Jóźwik Patryk 0 0 0 2
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bizacki Olaf 0 0 0 0
17 Klocek Kamil 0 0 0 0
21 Rybak Maciej 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
23 Worwa Jakub 0 0 0 2
16 Wałęga Kamil 0 0 0 0
24 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Kot Antoni 0 0 0 0
22 Malczewski Daniel 0 0 0 0
15 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0
6 Luszniak Szymon 0 0 0 0
11 Khoperia Armen 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 26 26 0 100
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 1 0 1 0
22 Vosatko Lubomir 0 1 1 0
81 Rufer Adam 0 1 1 0
7 Danecek Jan 2 0 2 2
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 0
16 Haas Radim 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 1 1 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 2
10 Wanat Dariusz 0 1 1 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Krzak Jakub 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
97 Hatłas Marcel 0 0 0 0
1.24