Statystyki PZHL

4:3 d.

(3:0, 0:1, 0:2, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Tomasz Demkowicz

  • Wynik:

    4:3 d. (3:0, 0:1, 0:2, 1:0d)

  • Data:

    19.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Szachniewcz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:23 EQ

Lorek Jarosław Meidl Radek

2:0 13:23 +1

Bychawski Bartłomiej Baranyk Milan, Szydło Sebastian

3:0 17:43 +2

Baranyk Milan Meidl Vaclav, Bychawski Bartłomiej

3:1 29:23 EQ

Danieluk Mateusz Pastryk Tomasz, Turon David

3:2 55:00 EQ

Bordowski Richard Cunik Matej

3:3 55:23 EQ

Stoklasa Filip Działo Michał

4:3 62:03 EQ

Meidl Vaclav Sordon Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:07 Danieluk Mateusz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
14:50 Wąsiński Karol PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
17:09 Salamon Błażej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
17:14 Pastryk Tomasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
32:11 Meidl Vaclav PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
40:00 Przygodzki Martin PGE Orlik Opole 2 Atak kolanem
41:54 - PGE Orlik Opole 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:06 Owczarek Sebastian Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 62:03 46 43 3 93
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 1 1 2 0
19 Sordon Mateusz 0 1 1 0
66 Meidl Radek 0 1 1 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 0
37 Lorek Jarosław 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 2
16 Szydło Sebastian 0 1 1 0
80 Baranyk Milan 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
25 Meidl Vaclav 1 1 2 2
23 Wąsiński Karol 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Latal Jan 0 0 0 0
78 Kisielewski Karol 0 0 0 0
61 Sikora Kamil 0 0 0 0
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Landsman Filip 62:03 46 42 4 91
94 Raszka Ondrej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 0
12 Działo Michał 0 1 1 0
8 Bordowski Richard 1 0 1 0
10 Malinik Roman 0 0 0 0
89 Stoklasa Filip 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 2
41 Turon David 0 1 1 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 1 1 2
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 0
11 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 0
76 Filip Kamil 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0