Polska Hokej Liga

2:1 k.

(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0k)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

  • Trener KS Nesta Mires Toruń H.S.A.:

    Leszek Minge

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jason Morgan

  • Wynik:

    2:1 k. (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0k)

  • Data:

    2016-10-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:57

  • Lodowisko:

    Tor-Tor

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Pomorzewski, Patryk Kasprzyk

  • Widzów:

    650

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:29 EQ

Ćwikła Rafał Trakhanov Denis, Minge Daniel

1:1 50:29 +1

Cichy Michael Sordon Mateusz, Szczechura Alex

2:1 65:00 PS

Kukushkin Siergiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:26 Stopiński Filip PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
23:31 Sordon Mateusz PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:52 Brown Jared PGE Orlik Opole 2 Atak łokciem
30:52 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Zbyteczna ostrość w grze
32:40 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:02 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:07 Kukushkin Siergiej KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:58 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Przeszkadzanie
52:10 Ćwikła Rafał KS Nesta Mires Toruń H.S.A. 2 Wysoki kij
54:25 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
57:02 - PGE Orlik Opole 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

KS Nesta Mires Toruń H.S.A.

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 65:00 46 45 1 97
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
15 Minge Daniel 0 1 1 0
7 Kukushkin Siergiej 0 0 0 4
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0
10 Fraszko Bartosz 0 0 0 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 1 0 1 4
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
92 Alimov Alexander 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 65:00 41 39 2 95
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sordon Mateusz 0 1 1 2
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 4
8 Szczechura Alex 0 1 1 0
78 Cichy Michael 1 0 1 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Paryzek Martin 0 0 0 0
27 Smith Bradley 0 0 0 0
9 Toulmin Grant 0 0 0 0
11 Brown Jared 0 0 0 2
92 Kostecki Robert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
28 Stopiński Filip 0 0 0 2
36 Ceslik Petr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stopiński Mateusz 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
1.8