Statystyki PZHL

2:3 d.

(0:0, 2:1, 0:1, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef Dobos

  • Wynik:

    2:3 d. (0:0, 2:1, 0:1, 0:1d)

  • Data:

    2017-09-17

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Przemysław Gabryszak

  • Widzów:

    1300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 20:36 EQ

Kowalówka Adrian Kowalówka Sebastian, Riha Lukas

1:1 29:19 EQ

Dolny Kamil Samusenko Mikhail

2:1 38:18 EQ

Bilcik Vlastimil Vitek Josef

2:2 56:32 EQ

Haas Radim

2:3 61:28 EQ

Haas Radim Tabacek Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:50 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Uderzenie kijem
10:43 Samusenko Mikhail MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:23 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:32 Sherbakov Dmytro MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
33:20 Piotrowicz Damian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:45 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
45:45 Riha Lukas KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
45:45 Riha Lukas KS Unia Oświęcim 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
47:43 Kowalówka Adrian KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:23 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:23 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze
52:56 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
54:45 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Wymuszanie kary
55:26 Riha Lukas KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Gorodetsky Maxim 61:28 22 19 3 86
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 1 0 1 0
48 Dolny Kamil 1 0 1 0
24 Steber Jan 0 0 0 2
11 Polodna Petr 0 0 0 0
81 Skutchan Adam 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
91 Wachowski Sebastian 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 4
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
16 Sherbakov Dmytro 0 0 0 2

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 61:28 39 37 2 94
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 2
91 Kowalówka Adrian 1 0 1 2
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 1 1 0
77 Riha Lukas 0 1 1 6

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 0
16 Haas Radim 2 0 2 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 2
79 Saur Jakub 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
5 Krzak Jakub 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
38 Hatłas Marcel 0 0 0 0