Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrej Kovalev

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    4:3 (0:1, 2:2, 2:0)

  • Data:

    2017-09-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:50

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Marcin Polak

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 19:06 EQ

Lorek Jarosław Latal Jan, Stopiński Filip

0:2 33:25 +2

Przygodzki Martin Stopiński Filip, Bychawski Bartłomiej

0:3 34:21 EQ

Stopiński Filip Przygodzki Martin, Zatko Miroslav

1:3 34:51 EQ

Vitek Josef Wróbel Marek, Samusenko Mikhail

2:3 37:25 EQ

Polodna Petr Steber Jan, Dolny Kamil

3:3 52:38 EQ

Skutchan Adam Steber Jan, Kantor Krzysztof

4:3 57:17 EQ

Wachowski Sebastian Vitek Josef, Samusenko Mikhail

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:45 Meidl Vaclav PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
14:50 Gorzycki Wojciech PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
20:52 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
24:54 Zatko Miroslav PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:48 Skutchan Adam MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
32:11 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:33 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
50:32 Baranyk Milan PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
54:10 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
54:10 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 10 Kara za niesportowe zachowanie
59:53 Przygodzki Martin PGE Orlik Opole 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Gorodetsky Maxim 60:00 41 38 3 92
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 1 1 0
24 Steber Jan 0 2 2 0
11 Polodna Petr 1 0 1 0
81 Skutchan Adam 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
91 Wachowski Sebastian 1 0 1 4
73 Vitek Josef 1 1 2 0
15 Wróbel Marek 0 1 1 0
88 Samusenko Mikhail 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 1 1 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
16 Szczerbakow Dmytro 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 59:48 30 26 4 86
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 1 1 14
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
78 Kisielewski Karol 0 0 0 0
25 Meidl Vaclav 0 0 0 2
80 Baranyk Milan 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 1 1 2
92 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 2
61 Sikora Kamil 0 0 0 0
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Latal Jan 0 1 1 0
37 Lorek Jarosław 1 0 1 0
28 Stopiński Filip 1 2 3 0
66 Meidl Radek 0 0 0 0
1.21