Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL):

    MICHAŁ RADWAŃSKI

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL):

    IRENEUSZ JAROSZ

  • Wynik:

    2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

  • Data:

    2017-10-07

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:45

  • Godzina zakończenia:

    22:40

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    TOMASZ DUTKIEWICZ

  • Sędzia liniowy:

    DANIEL DAROSZ, DARIUSZ CYBUCH

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 20:31 -1

Dulęba Marcin

1:1 37:06 EQ

Tarłowski Mikołaj Guzik Arkadiusz, Kurandy Jakub

1:2 45:15 EQ

Daniliszyn Kamil

2:2 55:40 EQ

Dulęba Marcin

2:3 56:34 EQ

Filipowicz Mateusz

2:4 59:18 EQ

Noworyta Aleksander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:16 Tarłowski Mikołaj UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:05 Niemczyk Patryk UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Zahaczenie
22:50 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:19 Sanocz Maksymilian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Zahaczenie
38:25 - UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:15 Guzik Arkadiusz UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:45 Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Buczek Dominik 40:00 1 0 1 0
1 Wiszyński Filip 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Niemczyk Patryk 0 0 0 2
83 Orzechowski Radosław 0 0 0 0
28 Sienkiewicz Filip 0 0 0 2
88 Dulęba Marcin 2 0 2 0
47 Piotrowski Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Sanocz Maksymilian 0 0 0 2
25 Mazur Jan 0 0 0 0
22 Żółkiewicz Dawid 0 0 0 0
65 Rabiarz Olaf 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Klaja Szymon 20:00 1 0 1 0
31 Płonka Filip 40:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Lichota Dominik 0 0 0 0
18 Klekot Jan 0 0 0 0
2 Płachta Gabriel 0 0 0 0
16 Daniliszyn Kamil 1 0 1 0
13 Noworyta Aleksander 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 2
8 Motyka Dariusz 0 0 0 0
15 Filipowicz Mateusz 1 0 1 0
12 Zabawski Szymon 0 0 0 0
7 Tarłowski Mikołaj 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Guzik Arkadiusz 0 1 1 2
10 Kurandy Jakub 0 1 1 0
3 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0