Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL):

    Włodzimierz Urbańczyk

  • Goście:

    UKH Dębica (ŻS MOZHL)

  • Trener UKH Dębica (ŻS MOZHL):

    Michał Wiktor

  • Wynik:

    0:6 (0:3, 0:2, 0:1)

  • Data:

    2017-10-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:10

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zachariasz Kadela, Szymon Urbańczyk

  • Sędzia liniowy:

    -, -

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 06:53 EQ

Kuzak II Marcin Tumidalski Oliwer

0:2 12:26 +1

Kozioł Adam

0:3 17:27 EQ

Tumidalski Oliwer Kuzak II Marcin

0:4 29:18 EQ

Tumidalski Oliwer

0:5 37:29 EQ

Tumidalski Oliwer Kuzak II Marcin

0:6 50:06 EQ

Żądło Kamil Smagacz Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:39 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:24 Talanda Ida UKH Dębica (ŻS MOZHL) 2 Trzymanie kija przeciwnika
30:52 Żądło Kamil UKH Dębica (ŻS MOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:47 Zygmunt Michał UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
60:00 Buczak Krzysztof UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL) 25 Opluwanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Gąsior Adrian 40:00 3 0 3 0
31 Mąsior Adam 20:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
18 Bibrzycki Michał 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 0 0 0 0
93 Michalak Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kot Anna 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0
87 Kukla Igor 0 0 0 2
69 Smrek Emil 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
6 Klaja Kacper 0 0 0 0
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
96 Buczak Krzysztof 0 0 0 25
55 Olejnik Mateusz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Zygmunt Michał 0 0 0 2
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
77 Korczyk Dariusz 0 0 0 0

UKH Dębica (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Wrona Oskar 40:00 0 0 0 0
69 Tyczyński Igor 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
54 Baran Jakub 0 0 0 0
72 Kozioł Adam 1 0 1 0
21 Balasa Dawid 0 0 0 0
19 Żądło Kamil 1 0 1 2
37 Smagacz Igor 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Maniak Wiktor 0 0 0 0
6 Bukowy Piotr 0 0 0 0
47 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
20 Kieraś Jakub 0 0 0 0
28 Szoppa Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Kuzak II Marcin 1 2 3 0
62 Tumidalski Oliwer 3 1 4 0
17 Pawlik Paweł 0 0 0 0
14 Talanda Ida 0 0 0 2
40 Nosal Natalia 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Klimczak Jakub 0 0 0 0
25 Majewski Mikołaj 0 0 0 0
91 Wolski Tomasz 0 0 0 0