Statystyki PZHL

5:6 k.

(2:2, 1:2, 2:1, 0:0, 0:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Dębica (ŻM MOZHL)

  • Trener UKH Dębica (ŻM MOZHL):

    Zbigniew Żabicki

  • Goście:

    LHT Lublin (ŻM MOZHL)

  • Trener LHT Lublin (ŻM MOZHL):

    Oleg Komatchev

  • Wynik:

    5:6 k. (2:2, 1:2, 2:1, 0:0, 0:2k)

  • Data:

    2017-09-16

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:00

  • Godzina zakończenia:

    12:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko MOSiR Dębica

  • Sędzia główny:

    Dariusz Giełbaga

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Giełbaga, Bernard Smagacz

  • Widzów:

    45

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:00 EQ

Mryczko Kacper

2:0 08:51 EQ

Mryczko Kacper Sajdak Konrad

2:1 09:44 EQ

Kiełczewski Grzegorz

2:2 14:00 +1

Kiełczewski Grzegorz

2:3 19:46 EQ

Lis Kamil

3:3 20:04 EQ

Mryczko Kacper

3:4 28:30 EQ

Kiełczewski Grzegorz

4:4 39:47 EQ

Rokita Antoni

5:4 41:21 EQ

Mryczko Kacper

5:5 44:38 EQ

Kołtunik Seweryn

5:6 65:00 PS

Serafin Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:43 Ciechoński Kacper LHT Lublin (ŻM MOZHL) 2 Uderzenie kijem
13:24 Wójtowicz Jakub UKH Dębica (ŻM MOZHL) 2 Podcięcie
20:29 Zamojski Jakub LHT Lublin (ŻM MOZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:44 Klauda Tymon LHT Lublin (ŻM MOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKH Dębica (ŻM MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Czeluśniak Bartosz 23:00 10 7 3 70
1 Rokita Antoni 21:45 4 1 3 25

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Sajdak Konrad 0 1 1 0
15 Migała Antoni 0 0 0 0
11 Mryczko Kacper 4 0 4 0
18 Ziajor Miłosz 0 0 0 0
4 Gawle Jakub 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Czernecki Piotr 0 0 0 0
17 Stasiowski Szymon 0 0 0 0
21 Kuta Julia 0 0 0 0
20 Ciszek Karol 0 0 0 0
9 Ulak Amadeusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Wójtowicz Jakub 0 0 0 2
13 Krzemiński Karol 0 0 0 0
3 Stachowicz Piotr 0 0 0 0
19 Cebula Julian 0 0 0 0
16 Bobulski Łukasz 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Fryz Oliwia 0 0 0 0
5 Bujak Krzysztof 0 0 0 0

LHT Lublin (ŻM MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
89 Bojarski Cyryl 30:00 20 16 4 80
8 Romanek Jan 15:00 12 11 1 91

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Stola Paweł 0 0 0 0
22 Przytocki Miłosz 0 0 0 0
96 Kołtunik Seweryn 1 0 1 0
17 Lis Kamil 1 0 1 0
10 Kiełczewski Grzegorz 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Serafin Dawid 0 0 0 0
7 Łasko Łukasz 0 0 0 0
99 Klauda Tymon 0 0 0 2
11 Zamojski Jakub 0 0 0 2
9 Bogusz Dominika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Grudzień Mikołaj 0 0 0 0
21 Ciechoński Kacper 0 0 0 2
87 Pizoń Bruno 0 0 0 0
16 Gicała Jakub 0 0 0 0
77 Czuluk Maciej 0 0 0 0