Statystyki PZHL

2:1

(0:0, 0:0, 2:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

  • Data:

    2016-10-16

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:15

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Tomasz Przyborowski

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 49:32 +1

Kruczek Maciej Kapica Damian, Chovan Matus

1:1 56:54 +1

Bepierszcz Mateusz Kotlorz Michał, Kolusz Marcin

2:1 57:37 +1

Bagiński Adam Pociecha Bartłomiej, Rzeszutko Jarosław

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:49 Svitana Patrik Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
23:06 Bryk Mateusz GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:00 Drzewiecki Filip Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:14 Zatko Miroslav GKS Tychy 2 Przeszkadzanie
47:34 Kalinowski Kamil GKS Tychy 2 Przeszkadzanie
55:37 Urbanowicz Maciej Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:25 Rompkowski Mateusz Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
48 Zigardy Stefan 60:00 31 31 0 100
31 Kosowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
60 Zatko Miroslav 0 0 0 2
87 Kotlorz Michał 0 1 1 0
77 Bepierszcz Mateusz 1 0 1 0
10 Kalinowski Kamil 0 0 0 2
85 Kolusz Marcin 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kubos Peter 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 1 1 0
65 Bryk Mateusz 0 0 0 2
66 Witecki Jakub 0 0 0 0
49 Kristek Jaroslav 0 0 0 0
8 Vozdecky Martin 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Górny Kamil 0 0 0 0
33 Horzelski Marcin 0 0 0 0
14 Woźnica Michał 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 1 1 0
3 Bagiński Adam 1 0 1 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 59:21 23 23 0 100
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
29 Dutka Rafał 0 0 0 0
71 Svitana Patrik 0 0 0 2
61 Dziubiński Krystian 0 0 0 0
90 Sinagl Petr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 2
26 Kruczek Maciej 1 0 1 0
92 Urbanowicz Maciej 0 0 0 2
9 Słaboń Damian 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dąbkowski Bartosz 0 0 0 0
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
25 Jencik Richard 0 0 0 0
12 Chovan Matus 0 1 1 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Kolarz Michael 0 0 0 0
23 Maciejewski Dawid 0 0 0 0
15 Wróbel Marek 0 0 0 0
7 Paczkowski Oliver 0 0 0 0
20 Domogała Adam 0 0 0 0
1.24