Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL):

    Zenon Obłoński

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL):

    Robert Fraszko

  • Wynik:

    3:5 (0:0, 2:3, 1:2)

  • Data:

    2017-09-16

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    14:30

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cytawa, Mateusz Zieliński

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    60

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:30 EQ

Kowalski II Konrad Sochacki Maciej

2:0 20:58 EQ

Dawid Borys Charkin Wowa

2:1 25:17 +1

Fraszko Artur Podborny Rafał, Mach Bartosz

2:2 27:17 +1

Podborny Rafał Szotkiewicz Emil

2:3 29:53 EQ

Fraszko Artur Podborny Rafał

2:4 31:57 +1

Podborny Rafał Mach Bartosz

2:5 39:31 +2

Golik Łukasz Pronobis Wojciech

3:5 43:26 EQ

Dawid Borys Gulczyński Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:07 Pezowicz Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
06:32 - MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:43 Połczyński Franciszek GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:33 Banaczyk Marek GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
23:36 Łoś Jan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Wysoki kij
26:59 Zaborowski Paweł GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:35 Golik Łukasz MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
29:48 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
31:37 Charkin Wowa GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:32 Charkin Wowa GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
38:23 Połczyński Franciszek GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:42 Tuszkowski Maciej GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Fruczek Radosław 30:00 3 0 3 0
2 Karol Dawid 15:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Banaczyk Marek 0 0 0 2
9 Tuszkowski Maciej 0 0 0 4
18 Zaborowski Paweł 0 0 0 2
15 Bagiński Patryk 0 0 0 0
4 Juchniewicz Jacek 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Połczyński Franciszek 0 0 0 4
8 Wasiluk Dawid 0 0 0 0
21 Dawid Borys 2 0 2 0
10 Gulczyński Jan 0 1 1 0
25 Charkin Wowa 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Byzewski Jakub 0 0 0 0
22 Sochacki Maciej 0 1 1 0
11 Kowalski II Konrad 1 0 1 0
5 Pezowicz Maciej 0 0 0 2
12 Krajewski Adam 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Wawrzeniak Radosław 0 0 0 0
16 Łoś Jan 0 0 0 2
24 Wiśniarowski Szymon 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (ŻM KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
41 Chojnicki Bartosz 30:00 1 0 1 0
45 Buczel Tymon 15:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Rudnicki Hubert 0 0 0 0
33 Szotkiewicz Emil 0 1 1 0
99 Lewandowski Igor 0 0 0 0
17 Lipiński Antoni 0 0 0 0
88 Wilmański Brus 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Pawłowski Sylwester 0 0 0 0
22 Golik Łukasz 1 0 1 2
26 Mach Bartosz 0 2 2 0
91 Podborny Rafał 2 2 4 0
20 Fraszko Artur 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Tarazewicz Dawid 0 0 0 0
21 Pronobis Wojciech 0 1 1 0
87 Żołnowski Igor 0 0 0 0
18 Bujnowski Maksym 0 0 0 0
23 Wnuczyńska Nina 0 0 0 0