Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL)

  • Trener AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL):

    Tomasz Wołkowicz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    2:9 (1:2, 0:6, 1:1)

  • Data:

    2017-10-20

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

  • Lodowisko:

    COS Lodowisko Hala Torwar II Warszawa

  • Sędzia główny:

    Leszek Więckowski, Kajetan Millati

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:24 EQ

Pawela Julian Szeliga Stanisław

1:1 08:38 +1

Kaczmarek Jonathan Gromadzki Adrian, Petke Jakub

1:2 14:52 +2

Kaczmarek Jonathan

1:3 20:41 EQ

Kaczmarek Jonathan

1:4 28:46 +1

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan, Stańczyk Marceli

1:5 29:50 EQ

Nawrot Michał

1:6 36:10 EQ

Petke Jakub

1:7 37:34 EQ

Juchniewicz Jan

1:8 39:20 EQ

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan

2:8 49:19 +1

Pawela Julian Szeliga Stanisław

2:9 59:46 -1

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:33 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Uderzenie kijem
04:12 - GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
06:57 Labiński Jerzy AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Trzymanie
09:43 Labiński Jerzy AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:59 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Podcięcie
14:43 Chmielewski Stanisław AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Podcięcie
14:43 Labiński Jerzy AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie
27:19 Karnicki Borys AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:52 Nowak IV Mateusz GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Podcięcie
32:28 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Rzucenie na bandę
33:17 Kurnicki Oliwier GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
39:44 Gulczyński Kacper GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie
41:04 Labiński Jerzy AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Trzymanie
41:35 Nawrot Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:29 Chmielewski Stanisław AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Wysoki kij
43:58 Stańczyk Marceli GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Uderzenie kijem
45:08 Zacharewicz Leon AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Wysoki kij
48:21 Gromadzki Adrian GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:37 - AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:17 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Rzucenie na bandę

Składy

AH Legia Warszawa (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Cegliński Jan 20:00 6 0 6 0
71 Gauvin Antoni 40:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Labiński Jerzy 0 0 0 8
46 Lewandowski Wiktor 0 0 0 0
47 Rudnicki Aleksander 0 0 0 0
28 Gauvin Francis 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisław 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
42 Karnicki Borys 0 0 0 2
48 Hooymeyer Aleksander 0 0 0 0
41 Zacharewicz Leon 0 0 0 2
31 Jurek Jiyan 0 0 0 0
45 Szymanik Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
35 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
43 Szeliga Stanisław 0 2 2 0
24 Pawela Julian 2 0 2 0
27 Woźniak II Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gajda Tymon 0 0 0 0
34 Jarmoliński Jędrzej 0 0 0 0
32 Kawala Mikołaj 0 0 0 0
22 Chojnacki Patryk 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jachim Bartosz 40:00 2 0 2 0
22 Daniluk Oskar 20:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Petke Jakub 1 1 2 2
4 Juchniewicz Jan 1 0 1 0
9 Stańczyk Marceli 0 1 1 2
25 Gromadzki Adrian 3 1 4 2
11 Kaczmarek Jonathan 3 3 6 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Simiński Antoni 0 0 0 0
12 Gulczyński Kacper 0 0 0 2
8 Tuszkowski Adam 0 0 0 2
21 Nawrot Michał 1 0 1 2
7 Dawid Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Zieliński Maciej 0 0 0 0
23 Kurnicki Oliwier 0 0 0 2
2 Łapińska Julia 0 0 0 0
5 Ziniak Michał 0 0 0 0
6 Nowak IV Mateusz 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Zawadowicz Oskar 0 0 0 0
10 Afelt Michał 0 0 0 2
15 Gawenda Oliwier 0 0 0 0