Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (CLJ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (CLJ):

    Witold Magiera

  • Goście:

    SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ)

  • Trener SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    6:5 d. (3:2, 2:1, 0:2, 1:0d)

  • Data:

    2017-09-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Dawid Mazur

  • Widzów:

    100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:47 EQ

Drąg Daniel Jędrzejewski Kacper, Prokurat Jakub

1:1 09:49 EQ

Sołtys Piotr Prusak Adrian

2:1 12:06 EQ

Prusak Adrian

2:2 12:14 EQ

Prokurat Jakub

3:2 15:08 +1

Prusak Adrian Flasz Szymon

3:3 29:20 EQ

Jędrzejewski Kacper Lewy Jeremi

4:3 35:38 +1

Krynicki Dawid Rabęda Kacper

5:3 35:47 EQ

Flasz Szymon Szymeczko Przemysław

5:4 42:40 +1

Drąg Daniel Jędrzejewski Kacper, Prokurat Jakub

5:5 45:57 EQ

Jędrzejewski Kacper

6:5 64:50 EQ

Flasz Szymon Magiera Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:31 Szypliński Jakub SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Zahaczenie
01:57 Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zahaczenie
09:34 - UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:51 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:13 Bajwenko Oskar SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Wysoki kij
15:51 Sołtys Piotr UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zahaczenie
25:56 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
31:07 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Wysoki kij
31:53 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Rzucenie na bandę
34:47 Bajwenko Oskar SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Uderzenie kijem
37:45 - SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:48 Szymeczko Przemysław UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Uderzenie kijem
51:33 Popielski Mateusz SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
51:33 Bajwenko Oskar SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:02 Szymeczko Przemysław UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:34 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Atak łokciem
55:45 Wątor Kamil UKH Unia Oświęcim (CLJ) 2 Wysoki kij
57:00 Bajwenko Oskar SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Wysoki kij
61:32 Bąk Oskar SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ) 2 Trzymanie

Składy

UKH Unia Oświęcim (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lipiński Sebastian 64:50 34 29 5 85
2 Rudek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 2
44 Sołtys Piotr 1 0 1 2
14 Prusak Adrian 2 1 3 2
10 Flasz Szymon 2 1 3 0
29 Szymeczko Przemysław 0 1 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Rabęda Kacper 0 1 1 0
85 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
8 Magiera Michał 0 1 1 4
15 Wątor Kamil 0 0 0 2
19 Krynicki Dawid 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Jarnot Szymon 0 0 0 0
91 Jęczała Kamil 0 0 0 0

SMS MKS Sokoły Toruń (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0
30 Świderski Filip 64:50 40 34 6 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 8
17 Szypliński Jakub 0 0 0 2
16 Popielski Mateusz 0 0 0 2
13 Prokurat Jakub 1 2 3 0
9 Drąg Daniel 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Łapczyński Jan 0 0 0 0
11 Bąk Oskar 0 0 0 2
74 Rafiński Jakub 0 0 0 0
20 Lewy Tymoteusz 0 0 0 0
81 Lewy Jeremi 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Kula Patryk 0 0 0 0
73 Arbart Arkadiusz 0 0 0 0
14 Brzozowski Kacper 0 0 0 0
71 Sadowski Michał 0 0 0 0
19 Jędrzejewski Kacper 2 2 4 0