Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (CLJ)

  • Trener TMH Polonia Bytom (CLJ):

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    MOSM Tychy (CLJ)

  • Trener MOSM Tychy (CLJ):

    Dariusz Garbocz

  • Wynik:

    4:1 (2:0, 0:1, 2:0)

  • Data:

    23.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:30

  • Godzina zakończenia:

    14:25

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Michał Majkut, Szymon Urbańczyk

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:34 EQ

Domogała Michał Bagiński Przemysław

2:0 19:07 EQ

Kawka Marcin Mularczyk Szymon, Firszt Paweł

2:1 37:30 EQ

Hołdowicz Daniel Duży Dawid, Kostyła Maciej

3:1 48:21 EQ

Sobera Maurycy Zając Bartosz

4:1 48:54 EQ

Mularczyk Szymon Rudnicki Adrian, Schupp Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:45 Bagiński Przemysław TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Uderzenie kijem
29:11 Kostyła Maciej MOSM Tychy (CLJ) 2 Inne
30:59 Duży Dawid MOSM Tychy (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:44 Sieradzki Jakub MOSM Tychy (CLJ) 2 Uderzenie kijem

Składy

TMH Polonia Bytom (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 60:00 1 0 1 0
35 Kołodziej Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Schupp Denis 0 1 1 0
23 Ledwoń Maciej 0 0 0 0
44 Gajdzik Robert 0 0 0 0
19 Rudnicki Adrian 0 1 1 0
25 Mularczyk Szymon 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
18 Kawka Marcin 1 0 1 0
6 Bagiński Przemysław 0 1 1 2
76 Firszt Paweł 0 1 1 0
21 Domogała Michał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sobera Maurycy 1 0 1 0
20 Szymik Daniel 0 0 0 0
61 Zając Bartosz 0 1 1 0
28 Petelicki Szymon 0 0 0 0
16 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0

MOSM Tychy (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
60 Maciejewski Jakub 60:00 4 0 4 0
91 Kulpecki Kacper 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
10 Mazurczyk Marcin 0 0 0 0
89 Hołdowicz Daniel 1 0 1 0
21 Duży Dawid 0 1 1 2
71 Kostyła Maciej 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Plewnia Wiktor 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
15 Królik Michał 0 0 0 0
38 Ubowski Mateusz 0 0 0 0
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Krzyżek Alex 0 0 0 0
6 Kaplyta Paweł 0 0 0 0
28 Sieradzki Jakub 0 0 0 2
1.24