Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Jurij Czuch

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehman

  • Wynik:

    21:2 (6:1, 5:1, 10:0)

  • Data:

    2017-09-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:55

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Tomasz Heltman

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Zwierzychowski, Mariusz Zwierzychowski

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:27 +1

Minge Daniel Lidtke Miłosz, Winiarski Piotr

2:0 08:06 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil

3:0 11:01 EQ

Dołęga Jarosław Minge Daniel, Lidtke Miłosz

4:0 14:20 EQ

Lidtke Miłosz Dołęga Jarosław, Jaworski Adrian

5:0 15:47 EQ

Garshin Semyon Orekhin Daniil, Korchokha Robert

5:1 15:55 EQ

Ziółkowski Tomasz Kasicki Jan

6:1 19:30 EQ

Podsiadło Łukasz Garshin Semyon, Plaskiewicz Michał

7:1 23:27 EQ

Minge Daniel Dołęga Jarosław, Winiarski Piotr

7:2 26:30 +1

Łabinowicz Szymon Ziółkowski Tomasz

8:2 35:29 +1

Winiarski Piotr Dołęga Jarosław

9:2 36:53 EQ

Naparło Piotr Korzestański Łukasz

10:2 39:09 EQ

Dołęga Jarosław Jaworski Adrian, Minge Daniel

11:2 39:40 EQ

Jaworski Adrian Dołęga Jarosław

12:2 41:34 EQ

Garshin Semyon Podsiadło Łukasz, Orekhin Daniil

13:2 41:46 EQ

Husak Piotr Wiśniewski Marcin

14:2 44:34 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil, Garshin Semyon

15:2 47:35 -1

Dołęga Jarosław Podsiadło Łukasz

16:2 47:51 -1

Jóźwiak Marcin Orekhin Daniil, Korzestański Łukasz

17:2 50:53 EQ

Orekhin Daniil Korchokha Robert, Garshin Semyon

18:2 51:53 EQ

Naparło Piotr Korzestański Łukasz, Husak Piotr

19:2 53:48 EQ

Winiarski Piotr Dołęga Jarosław

20:2 54:40 EQ

Garshin Semyon Orekhin Daniil

21:2 56:38 EQ

Dołęga Jarosław Jaworski Adrian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:59 Sochacki Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
12:31 Orekhin Daniil KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
12:31 Puchalski Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:10 Husak Piotr KS Nesta Mires Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:22 Gołaszewski Jakub KS Nesta Mires Toruń 2 Przeszkadzanie
33:26 Puchalski Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Trzymanie
33:42 Iwanow Tomasz GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Uderzenie kijem
45:59 Wiśniewski Marcin KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
56:31 Śmieszek Bruno KS Nesta Mires Toruń 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0
1 Plaskiewicz Michał 60:00 16 14 2 87

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Jaworski Adrian 1 3 4 0
12 Lidtke Miłosz 1 2 3 0
15 Minge Daniel 2 2 4 0
9 Winiarski Piotr 2 2 4 0
29 Dołęga Jarosław 4 5 9 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 1 2 3 0
70 Garshin Semyon 3 3 6 0
10 Korchokha Robert 2 2 4 0
23 Orekhin Daniil 1 6 7 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Jóźwiak Marcin 1 0 1 0
19 Korzestański Łukasz 0 3 3 0
77 Naparło Piotr 2 0 2 0
13 Wiśniewski Marcin 0 1 1 2
58 Husak Piotr 1 1 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Borowicz Adrian 0 0 0 0
41 Niedlich Szymon 0 0 0 0
90 Gołaszewski Jakub 0 0 0 2
26 Śmieszek Bruno 0 0 0 10
73 Olszewski Dominik 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuźnicki Tobiasz 51:53 57 39 18 68
11 Soliński Wiktor 08:07 6 3 3 50

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Munch Jakub 0 0 0 0
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
55 Kasicki Jan 0 1 1 0
10 Ziółkowski Tomasz 1 1 2 0
15 Łabinowicz Szymon 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Puchalski Jakub 0 0 0 4
76 Wala Jakub 0 0 0 0
18 Sochacki Michał 0 0 0 2
9 Krasakiewicz Mikołaj 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 0 0 0 2
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 0
40 Murawski Kacper 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 0 0 0 0
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kraszewski Dominik 0 0 0 0
8 Volf Gleb 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0
23 Worozkin Vladyslav 0 0 0 0
7 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 0
1.22