Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL)

  • Trener UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL):

    Bartłomiej Nowak

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    6:5 (1:0, 2:3, 3:2)

  • Data:

    2017-09-02

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    18:50

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Marcin Kołodziej, Paweł Madeksza

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:50 EQ

Kasprzyk Dominik

1:1 20:24 EQ

Korzyniewski Łukasz

2:1 25:01 EQ

Kasprzyk Dominik Baran Karol

2:2 29:17 EQ

Wybiral Paweł Korzyniewski Łukasz

2:3 33:16 EQ

Wybiral Paweł

3:3 36:12 EQ

Hornik Marcin Śleziak Mikołaj

4:3 40:44 EQ

Ślusarczyk Jakub Ptashkin Artur

5:3 48:51 EQ

Śleziak Mikołaj

6:3 53:15 EQ

Hornik Marcin Palamarchuk Oleh

6:4 54:30 EQ

Ziółkowski Jakub Wybiral Paweł

6:5 59:52 +1

Ziółkowski Jakub Korzyniewski Łukasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:21 Wybiral Paweł TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:10 Ptashkin Artur UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL) 2 Trzymanie

Składy

UKS Zagłębie / MUKS Orlik (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Mentel Jakub 33:16 3 0 3 0
27 Jonkisz Olaf 26:44 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
17 Ptashkin Artur 0 1 1 2
14 Kasprzyk Dominik 2 0 2 0
16 Palamarchuk Oleh 0 1 1 0
15 Baran Karol 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Machura Adam 0 0 0 0
10 Bojko Patryk 0 0 0 0
5 Podsiadło Paweł 0 0 0 0
33 Ślusarczyk Jakub 1 0 1 0
12 Ciepał Norbert 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
98 Hornik Marcin 2 0 2 0
29 Mazur Michał 0 0 0 0
37 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0
78 Marcisz Wojciech 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Śleziak Mikołaj 1 1 2 0
20 Janecki Bartosz 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom II (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Wieczorek III Łukasz 60:00 6 0 6 0
40 Rutkowski Dżastin 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
14 Stępień Jan 0 0 0 0
27 Wybiral Paweł 2 1 3 2
77 Ziółkowski Jakub 2 0 2 0
66 Korzyniewski Łukasz 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Katryniok Karol 0 0 0 0
18 Stępień Bartosz 0 0 0 0
8 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
25 Kociszewski Mikołaj 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Krzyszkowski Marcin 0 0 0 0
20 Szmol Julia 0 0 0 0
5 Dudek Wojciech 0 0 0 0
7 Mularczyk Jakub 0 0 0 0
27 Szyszko Paweł 0 0 0 0