Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Nesta Mires Toruń

  • Trener KS Nesta Mires Toruń :

    Leszek Minge

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Josef dobos

  • Wynik:

    3:6 (3:0, 0:3, 0:3)

  • Data:

    2016-10-14

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Tomasz Radzik

  • Sędzia liniowy:

    Mariusz Smura, Marcin Młynarski

  • Widzów:

    700

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:30 EQ

Fraszko Bartosz Dołęga Jarosław, Lidtke Miłosz

2:0 03:31 EQ

Trakhanov Denis Kukushkin Siergiej, Kalinowski Michał

3:0 18:29 EQ

Minge Daniel Kukushkin Siergiej

3:1 26:39 EQ

Haas Radim Bezuska Peter

3:2 26:52 EQ

Danecek Jan

3:3 36:06 EQ

Kasperlik Martin Kysela Daniel

3:4 41:02 EQ

Danecek Jan Piotrowicz Damian, Kasperlik Martin

3:5 46:22 +1

Bułanowski Łukasz Danecek Jan, Piotrowicz Damian

3:6 59:51 EN

Tabacek Peter Haas Radim, Bezuska Peter

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:15 Podsiadło Łukasz KS Nesta Mires Toruń 2 Atak łokciem
27:27 Wanat Dariusz KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:16 Minge Daniel KS Nesta Mires Toruń 2 Zahaczenie
48:02 Vosatko Lubomir KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:07 Stasiewicz Jakub KS Nesta Mires Toruń 4 Zbyteczna ostrość w grze
57:07 Danecek Jan KS Unia Oświęcim 4 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

KS Nesta Mires Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Plaskiewicz Michał 59:20 41 36 5 87
51 Studziński Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Zhylinski Yauhen 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
15 Minge Daniel 1 0 1 2
7 Kukushkin Siergiej 0 2 2 0
19 Kalinowski Michał 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 1 1 0
73 Trakhanov Denis 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0
10 Fraszko Bartosz 1 0 1 0
23 Mikhailau Uladzimir 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 2
90 Kourakh Artur 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
26 Ćwikła Rafał 0 0 0 0
82 Stasiewicz Jakub 0 0 0 4

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Heyka Paweł 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0
9 Winiarski Piotr 0 0 0 0
92 Alimov Alexander 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 26 23 3 88
70 Łazarz Witold 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 2
4 Bezuska Peter 0 2 2 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 2
7 Danecek Jan 2 1 3 4
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kysela Daniel 0 1 1 0
69 Bułanowski Łukasz 1 0 1 0
82 Kasperlik Martin 1 1 2 0
16 Haas Radim 1 1 2 0
55 Tabacek Peter 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
79 Graca Daniel 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 2 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
5 Budzowski Artur 0 0 0 0
1.24