4:3

(2:0, 1:2, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    LHT Lublin

  • Trener LHT Lublin:

    Sebastian Chrzanowski

  • Goście:

    Rolkowy Mińsk HKS

  • Trener Rolkowy Mińsk HKS:

    Paweł Milart

  • Wynik:

    4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

  • Data:

    13.06.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Kajetan Millati

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:21 EQ

Walczewski Bartłomiej Udot Yaroslav, Grymuza Michał

2:0 08:12 +1

Walczewski Bartłomiej Radzikowski Marcin

2:1 24:59 EQ

Pochmara Rafał

2:2 26:12 +1

Pochmara Rafał

3:2 32:38 EQ

Radzikowski Marcin Walczewski Bartłomiej, Futryk Łukasz

3:3 57:03 -1

Pochmara Rafał

4:3 57:23 EQ

Kochaniec Sebastian Sidor Krzysztof

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:36 Pastwa Franciszek Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:26 Walczewski Bartłomiej LHT Lublin 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:40 Chrzanowski Sebast. LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
29:54 Walczewski Bartłomiej LHT Lublin 2 Atakowanie ciałem - natarcie
30:58 Pastwa Franciszek Rolkowy Mińsk HKS 2 Trzymanie kija przeciwnika
38:52 Kochaniec Sebastian LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:52 Pochmara Michał Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:36 Pochmara Michał Rolkowy Mińsk HKS 2 Trzymanie

Składy

LHT Lublin

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Piotrowski Grzegorz 00:00 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Udot Yaroslav 0 1 1 0
4 Sidor Krzysztof 0 1 1 0
6 Futryk Łukasz 0 1 1 0
55 Kochaniec Sebastian 1 0 1 2
21 Radzikowski Marcin 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Wróblewski Stanisław 0 0 0 0
79 Chrzanowski Sebast. 0 0 0 2
44 Okoń Piotr 0 0 0 0
90 Stworowski Jacek 0 0 0 0
96 Grymuza Michał 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Walczewski Bartłomiej 2 1 3 4

Rolkowy Mińsk HKS

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Jacak Mikołaj 00:00 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Ołdak Kamil 0 0 0 0
76 Pochmara Michał 0 0 0 4
79 Dłużewski Wojciech 0 0 0 0
16 Jacak Bogusław 0 0 0 0
19 Pochmara Rafał 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Zych Mateusz 0 0 0 0
23 Sakowicz Siemion 0 0 0 0
93 Fabisiak Igor 0 0 0 0
75 Szylling Roland 0 0 0 0
77 Pastwa Franciszek 0 0 0 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Wąsowski Patryk 0 0 0 0
0 Proniewicz Maciej 0 0 0 0
0 Rutkowski Daniel 0 0 0 0
0 Plewka Arkadiusz 0 0 0 0
0 Seroczyński Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Płochocki Sebastian 0 0 0 0
89 Milart Paweł 0 0 0 0