Informacje
  • Gospodarze:

    KH Warsaw Capitals II

  • Trener KH Warsaw Capitals II:

    Michał Szot

  • Goście:

    Rolkowy Mińsk HKS

  • Trener Rolkowy Mińsk HKS:

    Paweł Milart

  • Wynik:

    7:2 (1:0, 3:0, 3:2)

  • Data:

    12.06.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:30

  • Godzina zakończenia:

    21:25

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Kajetan Millati

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 17:20 EQ

Rongiers Radosław Witkowski Maksym.

2:0 21:30 EQ

Nogalski Mariusz Komorski Wojciech

3:0 28:05 EQ

Komorski Wojciech Szot Michał

4:0 32:09 EQ

Wyszkowski Marek Komorski Wojciech

5:0 47:00 EQ

Szot Michał Komorski Wojciech

6:0 50:31 EQ

Nogalski Mariusz Mścisławski Fryderyk, Komorski Kacper

6:1 54:17 EQ

Pochmara Rafał Dłużewski Wojciech

6:2 58:00 EQ

Pochmara Rafał Ołdak Kamil

7:2 59:00 EQ

Sokołowski Zbigniew Komorski Wojciech, Komorski Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:46 Platonow Mikołaj KH Warsaw Capitals II 2 Zahaczenie
11:01 Sokołowski Zbigniew KH Warsaw Capitals II 2 Uderzenie kijem
14:50 Zych Mateusz Rolkowy Mińsk HKS 10 Kara za niesportowe zachowanie
17:47 Pochmara Michał Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:41 Dłużewski Wojciech Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:20 Witkowski Maksym. KH Warsaw Capitals II 2 Uderzenie kijem
41:13 Żak Dariusz KH Warsaw Capitals II 2 Zahaczenie
43:15 - Rolkowy Mińsk HKS 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:44 Łucznik Kamil KH Warsaw Capitals II 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:27 Dłużewski Wojciech Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KH Warsaw Capitals II

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kantsevich Aliaksandr 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Komorski Kacper 0 2 2 0
14 Łucznik Kamil 0 0 0 2
87 Mścisławski Fryderyk 0 1 1 0
61 Żak Dariusz 0 0 0 2
88 Nogalski Mariusz 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Stolarczyk Bartłomiej 0 0 0 0
81 Wyszkowski Marek 1 0 1 0
13 Sokołowski Zbigniew 1 0 1 2
51 Szot Michał 1 1 2 0
5 Komorski Wojciech 1 4 5 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Platonow Mikołaj 0 0 0 2
30 Kurzątkowski Piotr 0 0 0 0
27 Rongiers Radosław 1 0 1 0
77 Witkowski Maksym. 0 1 1 2

Rolkowy Mińsk HKS

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Jacak Mikołaj 60:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Ołdak Kamil 0 1 1 0
76 Pochmara Michał 0 0 0 2
79 Dłużewski Wojciech 0 1 1 4
77 Pastwa Franciszek 0 0 0 0
19 Pochmara Rafał 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Zych Mateusz 0 0 0 10
23 Sakowicz Siemion 0 0 0 0
93 Fabisiak Igor 0 0 0 0
75 Szylling Roland 0 0 0 0
14 Płochocki Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Proniewicz Maciej 0 0 0 0
51 Sakowicz Jan 0 0 0 0