4:9

(2:3, 0:2, 2:4)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Oliwa

  • Trener GKS Stoczniowiec Oliwa:

    Michał Michałkiewicz

  • Goście:

    KH Dębica

  • Trener KH Dębica:

    Arkadiusz Burnat

  • Wynik:

    4:9 (2:3, 0:2, 2:4)

  • Data:

    11.04.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:25

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Adam Witek, Jakub Mołoń

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:28 EQ

Burnat Arkadiusz Barszcz Bartosz

0:2 08:02 EQ

Kopyściański Mikołaj Kusiak Piotr

0:3 10:18 EQ

Komarchev Oleh Burnat Arkadiusz, Barszcz Bartosz

1:3 14:22 EQ

Shcherbakov Dmytro Kazimierczak Artur

2:3 16:49 EQ

Zalewski Kamil Murawski Kacper

2:4 30:55 EQ

Dybowski Grzegorz Gorzynik Jerzy

2:5 33:13 +1

Dybowski Grzegorz Gorzynik Jerzy, Kalatski Uladzimir

3:5 41:43 -1

Shcherbakov Dmytro

4:5 42:26 EQ

Piaszczyński Łukasz Paruszewski Szymon

4:6 45:41 +1

Burnat Arkadiusz Kopyściański Mikołaj, Krauze Krzysztof

4:7 52:17 +1

Wiktor Michał Krauze Krzysztof

4:8 56:32 +2

Barszcz Bartosz Komarchev Oleh

4:9 57:37 +1

Wiktor Michał Kalatski Uladzimir

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:43 Michałkiewicz Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 4 Zbyteczna ostrość w grze
10:43 Burnat Arkadiusz KH Dębica 4 Zbyteczna ostrość w grze
18:42 Mindak Maciej GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
18:42 Kusiak Piotr KH Dębica 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:21 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:46 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:46 Ruszkowski Michał GKS Stoczniowiec Oliwa 10 Kara za niesportowe zachowanie
24:50 - KH Dębica 2 Kara mniejsza techniczna
31:22 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Uderzenie kijem
34:58 Paruszewski Szymon GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:04 Kalatski Uladzimir KH Dębica 2 Atakowanie ciałem - natarcie
40:00 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:44 Piaszczyński Łukasz GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:17 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:17 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
52:31 Gorzynik Jerzy KH Dębica 2 Przeszkadzanie
54:28 Burnat Arkadiusz KH Dębica 2 Zahaczenie
55:05 Kazimierczak Artur GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:41 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Oliwa 2 Uderzenie kijem
55:41 Shcherbakov Dmytro GKS Stoczniowiec Oliwa 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
59:54 Kusiak Piotr KH Dębica 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Stoczniowiec Oliwa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Tomczyk Igor 60:00 35 26 9 74

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Ruszkowski Michał 0 0 0 10
18 Paruszewski Szymon 0 1 1 6
10 Mindak Maciej 0 0 0 2
8 Michałkiewicz Michał 0 0 0 4
15 Shcherbakov Dmytro 2 0 2 26

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zalewski Kamil 1 0 1 0
2 Dzięgiel Paweł 0 0 0 0
11 Piaszczyński Łukasz 1 0 1 2
16 Szot Krzysztof 0 0 0 0
17 Kuklis Tomasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Munch Jakub 0 0 0 2
3 Murawski Kacper 0 1 1 0
21 Kazimierczak Artur 0 1 1 4

KH Dębica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Ciura Robert 60:00 37 33 4 89
2 Ćwik Rafał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Krauze Krzysztof 0 2 2 0
5 Głuszak Paweł 0 0 0 0
9 Komarchev Oleh 1 1 2 0
10 Barszcz Bartosz 1 2 3 0
28 Mirus Jerzy 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Gorzynik Jerzy 0 2 2 2
21 Dybowski Marcin 0 0 0 0
12 Wiktor Michał 2 0 2 0
24 Kopyściański Mikołaj 1 1 2 0
8 Kalatski Uladzimir 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wiktor Maciej 0 0 0 0
17 Szukała Jakub 0 0 0 0
16 Kusiak Piotr 0 1 1 4
20 Kloc Krzysztof 0 0 0 0
11 Dybowski Grzegorz 2 0 2 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dybowski Marek 0 0 0 0
23 Burnat Arkadiusz 2 1 3 6