Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwańki

  • Goście:

    JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (MŁ):

    Mariusz Bernacki

  • Wynik:

    3:2 d. (1:0, 1:1, 0:1, 1:0d)

  • Data:

    26.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Grzegorz Klaja

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:47 EQ

Czopor Maciej Stabryła Krzysztof

- 28:12 PS

Fyda Kamil

2:0 29:48 +1

Rocki Kacper Starościak Michał

2:1 38:52 -1

Szcześniak Jakub Poręba Maciej

2:2 56:02 EQ

Misiak Łukasz

3:2 64:17 EQ

Burczyk Sebastian Niemczyk Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:48 - JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:12 Kozioł Adam UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) PS Uderzenie kijem
28:57 Lewek Marcel JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:16 Bielaczyc Mikołaj JKH GKS Jastrzębie (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
53:44 Niemczyk Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 00:00 0 0 0 0
1 Wrona Oskar 64:17 27 25 2 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 1 0 1 0
28 Starościak Michał 0 1 1 0
83 Łańko Oliwier 0 0 0 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 1 1 2
12 Kozioł Adam 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
81 Karnas Marcel 0 0 0 0
19 Stabryła Krzysztof 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0
65 Prokopiak Kacper 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0

JKH GKS Jastrzębie (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 64:17 33 30 3 90
22 Kapusta Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Piechaczek Jakub 0 0 0 0
13 Onak Jakub 0 0 0 0
19 Fyda Kamil 0 0 0 0
26 Stolarski Bartłomiej 0 0 0 0
2 Poręba Maciej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Leśniok Adam 0 0 0 0
87 Osiadły Mikołaj 0 0 0 0
91 Zając Wiktor 0 0 0 0
77 Wojciechowski Seb. 0 0 0 0
8 Wojciechowski Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Misiak Łukasz 1 0 1 0
17 Szcześniak Jakub 1 0 1 0
27 Mrula Mikołaj 0 0 0 0
24 Mysłowski Szymon 0 0 0 0
9 Bielaczyc Mikołaj 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Piechaczek Mateusz 0 0 0 0
11 Lewek Marcel 0 0 0 2