Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Sokoły Toruń (MŁ)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (MŁ):

    Paweł Głaz

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Stanisław Stachura

  • Wynik:

    5:6 d. (1:2, 3:1, 1:2, 0:1d)

  • Data:

    26.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:10

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Michał Majkut

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 05:19 +1

Płonka Adrian Baida Illia, Baida Danylo

1:1 06:19 EQ

Ziarkowski Kacper Golik Łukasz

1:2 19:30 +1

Shoferovskyi Roman Kukla Igor, Płonka Adrian

2:2 21:00 +1

Podborny Rafał Wiwatowski Michał, Ziarkowski Kacper

3:2 22:11 EQ

Podborny Rafał

4:2 26:18 EQ

Podborny Rafał Ziarkowski Kacper

4:3 37:46 -1

Baida Illia Baida Danylo, Kukla Igor

4:4 45:01 EQ

Baida Danylo

5:4 56:35 EQ

Ziarkowski Kacper

5:5 58:59 EQ

Baida Danylo Kukla Igor

5:6 62:57 EQ

Kukla Igor Shoferovskyi Roman

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:21 Golik Łukasz MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:59 Osmołowski Wiktor MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Uderzenie kijem
19:56 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kolanem
22:44 Szotkiewicz Emil MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:05 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
32:59 Nawrot Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:18 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:35 Wiensak Filip MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Wysoki kij
40:25 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
41:06 Wiwatowski Michał MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Zahaczenie
57:12 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
58:46 Ziarkowski Kacper MKS Sokoły Toruń (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MKS Sokoły Toruń (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Woźniewski Jakub 62:57 31 25 6 80
45 Chojnicki Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Lupanov Fedor 0 0 0 0
27 Szotkiewicz Emil 0 0 0 2
22 Ziarkowski Kacper 2 2 4 2
87 Wiwatowski Michał 0 1 1 2
18 Nawrot Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Golik Łukasz 0 1 1 2
33 Osmołowski Wiktor 0 0 0 2
32 Wilmański Brus 0 0 0 0
19 Wiensak Filip 0 0 0 2
9 Podborny Rafał 3 0 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Dobrzyński Miłosz 0 0 0 0
34 Gimiński Marcel 0 0 0 0
40 Piór Łukasz 0 0 0 0
20 Hoszwa January 0 0 0 0
35 Kopylov Maksym 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Suszko Jakub 0 0 0 0
26 Żołnowski Igor 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 62:57 33 28 5 84
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 1 2 6
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
17 Baida Danylo 2 2 4 0
15 Baida Illia 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kukla Igor 1 3 4 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 1 2 2
7 Ziober Adrian 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0