Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie

  • Trener JKH GKS Jastrzębie :

    Robert Kalaber

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    3:2 (0:0, 2:1, 1:1)

  • Data:

    27.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała, Krzysztof Kozłowski

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 22:47 EQ

Solovyov Yevgeni Kapica Damian, Jezek Ales

1:1 26:24 EQ

Paś Dominik

2:1 34:33 EQ

Nalewajka Radosław Jarosz Dominik, Horzelski Marcin

3:1 41:36 EQ

Rac Roman Kasperlik Martin, Bryk Mateusz

3:2 48:38 EQ

Goodwin David Doherty Taylor, Nejezchleb Richard

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:39 Jezek Ales Comarch Cracovia 2 Zbyteczna ostrość w grze
25:01 Goodwin David Comarch Cracovia 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:16 Bryk Mateusz JKH GKS Jastrzębie 2 Atak kolanem
31:24 Goodwin David Comarch Cracovia 2 Zahaczenie
46:03 Gimiński Jakub JKH GKS Jastrzębie 2 Przeszkadzanie

Składy

JKH GKS Jastrzębie

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Nechvatal Patrik 60:00 39 37 2 94
1 Kieler Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 1 1 2
17 Górny Kamil 0 0 0 0
82 Kasperlik Martin 0 1 1 0
89 Rac Roman 1 0 1 0
13 Sawicki Radosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
57 Klimicek Jiri 0 0 0 0
16 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
15 Wróbel Kamil 0 0 0 0
25 Hovorka Marek 0 0 0 0
77 Phillips Zackary 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 1 1 0
6 Sevcenko Eriks 0 0 0 0
92 Urbanowicz Maciej 0 0 0 0
21 Wałęga Kamil 0 0 0 0
14 Paś Dominik 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Michałowski Jakub 0 0 0 0
94 Gimiński Jakub 0 0 0 2
20 Nalewajka Łukasz 0 0 0 0
98 Jarosz Dominik 0 1 1 0
22 Nalewajka Radosław 1 0 1 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
53 Kowalówka Robert 41:36 19 16 3 84
59 Perevozchikov Denis 17:49 4 4 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Dudas Martin 0 0 0 0
43 Ignatovich Maksim 0 0 0 0
92 Solovyov Yevgeni 1 0 1 0
15 Welsh Jeremy 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Kostromitin Dmitri 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
16 Tiala Taavi 0 0 0 0
14 Nemec Erik 0 0 0 0
22 Oksanen Emil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Gutwald Michal 0 0 0 0
4 Doherty Taylor 0 1 1 0
51 Murphy Darcy 0 0 0 0
64 Goodwin David 1 0 1 4
10 Nejezchleb Richard 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Gula Jiri 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0
90 Jezek Ales 0 1 1 2
94 Csamango Stephan 0 0 0 0