Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Stanisław Stachura

  • Wynik:

    2:7 (1:0, 1:3, 0:4)

  • Data:

    25.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Jacek Szutta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:22 EQ

Tomal Miłosz Laszkiewicz Oskar

1:1 30:18 EQ

Witek Filip Baida Illia, Baida Danylo

2:1 34:28 EQ

Żądło Kamil

2:2 37:08 EQ

Bratek Jan Ziober Adrian, Płonka Adrian

2:3 39:41 +1

Shoferovskyi Roman Baida Illia

2:4 44:25 EQ

Baida Danylo Ćwiek Przemysław

2:5 51:53 EQ

Baida Danylo Baida Illia, Płonka Adrian

2:6 52:39 EQ

Baida Illia Baida Danylo

2:7 54:04 -1

Baida Illia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:20 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:25 - UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:41 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Zahaczenie
25:41 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
32:30 Ślusarek Jakub MKS Cracovia (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:54 Ćwiek Przemysław UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:01 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Zahaczenie
39:31 Balasa Dawid MKS Cracovia (MŁ) 2 Przeszkadzanie
45:26 Najder Maksymilian MKS Cracovia (MŁ) 2 Atak kolanem
52:47 Janeczek Jakub MKS Cracovia (MŁ) 2 Przeszkadzanie
53:00 Żądło Kamil MKS Cracovia (MŁ) 10 Nietakt wobec osób urzędowych
53:00 Langner Aleksandra UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
53:31 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
57:08 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
57:08 Laszkiewicz Oskar MKS Cracovia (MŁ) 2 Uderzenie kijem
57:46 Żyła Justyna UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
59:30 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Futryk Jakub 20:00 14 10 4 71
2 Tyczyński Igor 40:00 17 14 3 82

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 2
4 Laszkiewicz Oskar 0 1 1 4
6 Żądło Kamil 1 0 1 10
17 Tomal Miłosz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 4
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 0 0 0 2
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
7 Pękala Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 2
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 24 22 2 91
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 1 0 1 0
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
17 Baida Danylo 2 2 4 2
15 Baida Illia 2 3 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kukla Igor 0 0 0 0
99 Ćwiek Przemysław 0 1 1 2
76 Płonka Adrian 0 2 2 4
7 Ziober Adrian 0 1 1 0
8 Bratek Jan 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 2
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
24 Witek Filip 1 0 1 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 2
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0