Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    1:3 (0:0, 1:2, 0:1)

  • Data:

    25.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:05

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Szymon Noworyta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 21:31 EQ

Niemczyk Kacper

0:2 26:08 EQ

Słomiana Jakub Prokopiak Kacper

1:2 33:54 +1

Hanzel Patryk

1:3 49:32 EQ

Sawicki Adam Prokopiak Kacper, Karnas Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:45 Majchrzak Patryk MOSM Tychy (MŁ) 2 Zahaczenie
18:53 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:57 Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Opóźnianie gry
33:10 Łańko Oliwier UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Zahaczenie
46:51 Rocki Kacper UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:49 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 58:37 30 27 3 90
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
92 Langner Oliwier 0 0 0 0
22 Drabik Rafał 0 0 0 0
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Hanzel Patryk 1 0 1 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 2
67 Figiel Paweł 0 0 0 0
90 Nowak Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Wilczok Wojciech 0 0 0 0
44 Majkowski Mateusz 0 0 0 0
89 Wróblewski Nikodem 0 0 0 0
87 Charmuszko Maksym. 0 0 0 0
78 Kuc Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0
21 Mikulski Mateusz 0 0 0 0
20 Wisłocki Michał 0 0 0 0
19 Janik Wiktor 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 00:00 0 0 0 0
1 Wrona Oskar 60:00 27 26 1 96

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 4
28 Starościak Michał 0 0 0 4
83 Łańko Oliwier 0 0 0 2
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 1 0 1 0
12 Kozioł Adam 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 1 0 1 0
81 Karnas Marcel 0 1 1 0
19 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 1 0 1 0
65 Prokopiak Kacper 0 2 2 0
8 Czopor Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0