Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    3:6 (1:2, 2:1, 0:3)

  • Data:

    24.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Jacek Szutta

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:41 EQ

Ziober Adrian Płonka Adrian, Bratek Jan

1:1 13:01 EQ

Stabryła Krzysztof Karnas Marcel, Czopor Maciej

1:2 16:11 EQ

Czopor Maciej Karnas Marcel

2:2 26:35 EQ

Baida Illia Baida Danylo

2:3 34:18 EQ

Czopor Maciej Karnas Marcel

3:3 36:00 EQ

Płonka Adrian Baida Danylo

3:4 48:54 EQ

Starościak Michał Burczyk Sebastian

3:5 50:11 EQ

Czopor Maciej Karnas Marcel

3:6 59:17 EQ

Stabryła Krzysztof Karnas Marcel, Rocki Kacper

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:21 Karnas Marcel UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Trzymanie kija przeciwnika
29:19 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
38:41 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zahaczenie
51:50 Baida Illia UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:06 - UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 43 37 6 86
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 0 0 2
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
17 Baida Danylo 0 2 2 2
15 Baida Illia 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kukla Igor 0 0 0 0
99 Ćwiek Przemysław 0 0 0 0
76 Płonka Adrian 1 1 2 0
7 Ziober Adrian 1 0 1 0
8 Bratek Jan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
10 Staniecko Mateusz 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 0
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 60:00 20 17 3 85
1 Wrona Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 1 1 0
28 Starościak Michał 1 0 1 0
83 Łańko Oliwier 0 0 0 0
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
12 Kozioł Adam 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
81 Karnas Marcel 0 5 5 2
19 Stabryła Krzysztof 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0
65 Prokopiak Kacper 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 3 1 4 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0