5:3

(2:0, 2:2, 1:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Wynik:

    5:3 (2:0, 2:2, 1:1)

  • Data:

    24.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:05

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Zachariasz Kadela, Marian Witek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 13:21 EQ

Chojęta Dawid Charmuszko Maksym., Sobecki Karol

2:0 18:04 EQ

Charmuszko Maksym.

3:0 20:49 EQ

Drabik Rafał Sobecki Karol

4:0 24:19 +2

Drabik Rafał Chojęta Dawid, Sobecki Karol

4:1 35:57 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

4:2 38:14 EQ

Kapa Damian Gumiński Szymon

5:2 45:05 EQ

Langner Oliwier Hanzel Patryk

5:3 45:18 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:25 Żądło Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Atak kolanem
22:22 - MKS Cracovia (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
23:14 Sobczyk Borys MKS Cracovia (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
29:37 Lemek Mateusz MKS Cracovia (MŁ) 2 Spóźniony atak ciałem
59:58 Chojęta Dawid MOSM Tychy (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:58 Mętel Kamil MKS Cracovia (MŁ) 2 Trzymanie

Składy

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 60:00 19 16 3 84
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 0
11 Sobecki Karol 0 3 3 0
92 Langner Oliwier 1 0 1 0
22 Drabik Rafał 2 0 2 0
80 Chojęta Dawid 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Hanzel Patryk 0 1 1 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 0
90 Nowak Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Wilczok Wojciech 0 0 0 0
44 Majkowski Mateusz 0 0 0 0
89 Wróblewski Nikodem 0 0 0 0
87 Charmuszko Maksym. 1 1 2 0
78 Kuc Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Futryk Jakub 00:00 0 0 0 0
2 Tyczyński Igor 60:00 34 29 5 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 1 0 1 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 0 0 0 0
6 Żądło Kamil 2 0 2 2
17 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 0 0 2
12 Sobczyk Borys 0 0 0 2
13 Balasa Dawid 0 2 2 0
15 Gumiński Szymon 0 1 1 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 2
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
7 Pękala Mikołaj 0 0 0 0
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0