Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (MŁ)

  • Trener MOSM Tychy (MŁ):

    Krzysztof Majkowski

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (MŁ)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (MŁ):

    Wojciech Stachura

  • Wynik:

    3:6 (0:2, 2:1, 1:3)

  • Data:

    23.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Sędzia główny:

    Artur Hyliński

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Marian Witek

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 13:30 EQ

Płonka Adrian Bratek Jan

0:2 18:51 EQ

Baida Illia Płonka Adrian

1:2 22:47 +2

Drabik Rafał Chojęta Dawid

2:2 34:09 EQ

Kuc Piotr Sobecki Karol, Wróblewski Nikodem

2:3 39:19 EQ

Baida Illia Kukla Igor

3:3 55:25 +2

Chojęta Dawid Sobecki Karol, Drabik Rafał

3:4 56:21 -1

Płonka Adrian

3:5 58:05 +1

Ćwiek Przemysław Baida Danylo

3:6 59:23 EQ

Baida Danylo Baida Illia, Shoferovskyi Roman

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:56 Strużek Mateusz MOSM Tychy (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:35 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Uderzenie kijem
22:07 Baida Danylo UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:09 Bratek Jan UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Przeszkadzanie
46:16 Charmuszko Maksym. MOSM Tychy (MŁ) 2 Przeszkadzanie
47:05 Majkowski Mateusz MOSM Tychy (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
49:12 Sobecki Karol MOSM Tychy (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:17 Witek Filip UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
51:18 Kukla Igor UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Trzymanie
52:54 Sobecki Karol MOSM Tychy (MŁ) 2 Trzymanie
54:02 Płonka Adrian UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:28 Shoferovskyi Roman UKH Unia Oświęcim (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
57:57 Figiel Paweł MOSM Tychy (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
60:00 Langner Oliwier MOSM Tychy (MŁ) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

MOSM Tychy (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Łącki Kacper 60:00 31 25 6 80
33 Szmigiel Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Strużek Mateusz 0 0 0 2
11 Sobecki Karol 0 2 2 4
92 Langner Oliwier 0 0 0 10
22 Drabik Rafał 1 1 2 0
80 Chojęta Dawid 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Hanzel Patryk 0 0 0 0
91 Krawczyk Bartosz 0 0 0 0
36 Majchrzak Patryk 0 0 0 0
67 Figiel Paweł 0 0 0 2
90 Nowak Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Wilczok Wojciech 0 0 0 0
44 Majkowski Mateusz 0 0 0 2
89 Wróblewski Nikodem 0 1 1 0
87 Charmuszko Maksym. 0 0 0 2
78 Kuc Piotr 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Bieda Wiktor 0 0 0 0
9 Krosny Patrycjusz 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Kura Maksymilian 60:00 33 30 3 90
78 Pędziwiatr Grzegorz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
70 Shoferovskyi Roman 0 1 1 2
89 Ludwinek Bartosz 0 0 0 0
11 Tondryk Jakub 0 0 0 0
17 Baida Danylo 1 1 2 2
15 Baida Illia 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kukla Igor 0 1 1 2
99 Ćwiek Przemysław 1 0 1 0
76 Płonka Adrian 2 1 3 4
7 Ziober Adrian 0 0 0 0
8 Bratek Jan 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Langner Aleksandra 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
24 Witek Filip 0 0 0 2
32 Kot Anna 0 0 0 0
29 Wróbel Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
16 Zabawski Piotr 0 0 0 0
5 Żyła Justyna 0 0 0 0
88 Gałuszka Kacper 0 0 0 0