Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (MŁ)

  • Trener MKS Cracovia (MŁ):

    Stanisław Urban

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ):

    Michał Radwański

  • Wynik:

    2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

  • Data:

    23.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Marian Witek, Zachariasz Kadela

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 23:38 EQ

Żądło Kamil Balasa Dawid

1:1 25:01 EQ

Czopor Maciej Karnas Marcel, Stabryła Krzysztof

2:1 43:40 EQ

Żądło Kamil Mętel Kamil

2:2 46:03 EQ

Starościak Michał

2:3 52:14 EQ

Karnas Marcel Burczyk Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:21 Łańko Oliwier UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:33 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

MKS Cracovia (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Futryk Jakub 00:00 0 0 0 0
2 Tyczyński Igor 58:36 29 26 3 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Kapa Damian 0 0 0 0
20 Najder Maksymilian 0 0 0 0
4 Laszkiewicz Oskar 0 0 0 0
6 Żądło Kamil 2 0 2 0
17 Tomal Miłosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mętel Kamil 0 1 1 0
12 Sobczyk Borys 0 0 0 0
13 Balasa Dawid 0 1 1 0
15 Gumiński Szymon 0 0 0 0
10 Janeczek Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lemek Mateusz 0 0 0 0
14 Kosoń Tymoteusz 0 0 0 0
18 Pawlik Dawid 0 0 0 0
7 Pękala Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ślusarek Jakub 0 0 0 0
11 Sobolewski Jakub 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Źrebiec Franciszek 00:00 0 0 0 0
1 Wrona Oskar 60:00 31 29 2 93

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
28 Starościak Michał 1 0 1 2
83 Łańko Oliwier 0 0 0 2
88 Górniak Karol 0 0 0 0
77 Burczyk Sebastian 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Niemczyk Kacper 0 0 0 0
12 Kozioł Adam 0 0 0 0
90 Sawicki Adam 0 0 0 0
81 Karnas Marcel 1 1 2 0
19 Stabryła Krzysztof 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Tymcio Karol 0 0 0 0
26 Klimczak Jakub 0 0 0 0
9 Słomiana Jakub 0 0 0 0
65 Prokopiak Kacper 0 0 0 0
8 Czopor Maciej 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
34 Strzyżowski Filip 0 0 0 0
25 Miszczyszyn Jakub 0 0 0 0
38 Śnieżek Jan 0 0 0 0
47 Puszkarski Marcel 0 0 0 0