Informacje
  • Gospodarze:

    KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (MŁ):

    Jakub Radwan

  • Goście:

    AH Legia Warszawa (MŁ)

  • Trener AH Legia Warszawa (MŁ):

    Tomasz Wołkowicz

  • Wynik:

    5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

  • Data:

    25.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:00

  • Godzina zakończenia:

    11:00

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Grzegorz Klaja

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:26 +1

Hofman Jakub Hofman Jonasz

1:1 16:30 EQ

Gauvin Francis

2:1 21:30 EQ

Chodor Błażej

2:2 30:49 EQ

Zdziechowski Szymon Jurek Jiyan

3:2 41:45 EQ

Babczyński Błażej

4:2 44:53 EQ

Hofman Jonasz Hofman Jakub

5:2 56:59 EQ

Chodor Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:50 Gauvin Francis AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Zahaczenie
11:35 Gajda Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:53 - AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:37 Staniszkis Witold AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Przeszkadzanie
47:42 Srokosz Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
51:21 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Wysoki kij
58:02 Srokosz Tymon AH Legia Warszawa (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
59:59 Wojciechowski II Kac. KS K-ce Naprzód Janów (MŁ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz

Składy

KS K-ce Naprzód Janów (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Kupka Paweł 60:00 16 14 2 87
19 Kaczyński Dawid 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 2 0 2 0
37 Kruszyński Michał 0 0 0 0
66 Hofman Jonasz 1 1 2 0
87 Hofman Jakub 1 1 2 0
97 Koźmiński Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Wojciechowski II Kac. 0 0 0 4
25 Sławski Mateusz 0 0 0 0
20 Szczypa Przemysław 0 0 0 0
5 Babczyński Błażej 1 0 1 0
47 Wojsław Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
15 Bensz Michał 0 0 0 0
45 Bednarek Bartosz 0 0 0 0
11 Barbach Bartosz 0 0 0 0

AH Legia Warszawa (MŁ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
83 Rudniev Artem 56:59 30 25 5 83
88 Cegliński Jan 03:01 5 5 0 100

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Gajda Tymon 0 0 0 2
45 Lewandowski Wiktor 0 0 0 0
25 Chmielewski Stanisł. 0 0 0 0
23 Gauvin Francis 1 0 1 2
17 Dawid Maksymilian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Rutkowski Jakub 0 0 0 0
50 Srokosz Tymon 0 0 0 4
27 Woźniak II Maciej 0 0 0 0
24 Pawela Julian 0 0 0 0
43 Szeliga Stanisław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Łapa Jan 0 0 0 0
34 Mościcki Maksymilian 0 0 0 0
11 Zdziechowski Szymon 1 0 1 0
96 Jurek Jiyan 0 1 1 0
7 Staniszkis Witold 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Radzimirski Jan 0 0 0 0