Informacje
  • Gospodarze:

    MKS Cracovia (JR)

  • Trener MKS Cracovia (JR):

    Dominik Salamon

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JR):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    4:3 (1:0, 2:2, 1:1)

  • Data:

    25.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:15

  • Godzina zakończenia:

    11:20

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Adam Witek, Igor Dzięciołowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:14 EQ

Yastrabau Kiryl Augustyniak Igor, Bezwiński Mateusz

2:0 30:05 EQ

Wróbel Marlon Surma Olaf

3:0 33:04 EQ

Bezwiński Mateusz Rogos Mateusz

3:1 38:40 EQ

Noworyta Aleksander Kusak Patryk

3:2 38:51 EQ

Kusak Michał Sosnowski Krystian

3:3 53:14 EQ

Sosnowski Krystian Guzik Arkadiusz, Kusak Michał

4:3 56:44 EQ

Bezwiński Mateusz Yastrabau Kiryl, Augustyniak Igor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:22 Sapehin Mikhail MKS Cracovia (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:45 Yastrabau Kiryl MKS Cracovia (JR) 2 Wysoki kij
20:45 Yastrabau Kiryl MKS Cracovia (JR) 2 Wysoki kij
22:54 Shatilov Nikita MKS Cracovia (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:27 Porosło Rafał MKS Cracovia (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:05 Sapehin Mikhail MKS Cracovia (JR) 2 Zahaczenie
57:54 Bieniek Benedykt MKS Cracovia (JR) 2 Zahaczenie

Składy

MKS Cracovia (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Rospond Michał 60:00 29 26 3 89
22 Gorczyca II Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Porosło Rafał 0 0 0 2
18 Wróbel Marlon 1 0 1 0
13 Shatilov Nikita 0 0 0 2
7 Augustyniak Igor 0 2 2 0
17 Yastrabau Kiryl 1 1 2 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Jaracz Michał 0 0 0 0
19 Surma Olaf 0 1 1 0
11 Sapehin Mikhail 0 0 0 4
4 Bezwiński Mateusz 2 1 3 0
20 Kiełbicki Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Bieniek Benedykt 0 0 0 2
21 Tynka Dawid 0 0 0 0
14 Kuzak II Marcin 0 0 0 0
9 Rogos Mateusz 0 1 1 0
10 Skrzek Wiktor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Adamczyk Oskar 0 0 0 0
8 Kozioł Wojciech 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 59:00 24 20 4 83
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 1 1 0
19 Sosnowski Krystian 1 1 2 0
26 Kusak Patryk 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
4 Kusak Michał 1 1 2 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0
36 Kovalchuk Mykhailo 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Klekot Jan 0 0 0 0
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
90 Nikolaevich Ihor 0 0 0 0
44 Niewiadomski Igor 0 0 0 0