Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JR):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Wynik:

    3:4 (0:1, 2:1, 1:2)

  • Data:

    25.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kłaczyński

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak, Wojciech Czech

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 19:56 +2

Florczak Bartosz Biłas Karol, Dulęba Marcin

0:2 27:27 +1

Ginda Damian Bar Sebastian

1:2 33:24 +1

Ślusarczyk Jakub Dubinin Andrei, Blanik Jakub

2:2 39:28 +1

Senkevich Artur Senkevich Artsiom

3:2 40:46 EQ

Ślusarczyk Jakub Naróg Michał, Blanik Jakub

3:3 45:42 +1

Witan Maciej Biłas Karol

3:4 57:01 EQ

Dulęba Marcin Stanko Volodymyr, Biłas Karol

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:10 Biłas Karol UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Trzymanie
00:49 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Przeszkadzanie
04:49 Łyko Łukasz UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
18:19 Blanik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zahaczenie
19:03 Naróg Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:51 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Trzymanie
27:13 - UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:31 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:30 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Atak kolanem
44:37 Dubinin Andrei UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
48:11 Chabior II Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Trzymanie
48:50 Blanik Jakub UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:50 Witan Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
53:51 Senkevich Artur UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
57:01 Naróg Michał UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie
58:05 Miccoli Louis UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR) 2 Opóźnianie gry
60:00 Kotuła Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec (JR) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Kotuła Marcel 59:30 46 42 4 91
34 Kubara Artur 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Opiłka Kacper 0 0 0 0
15 Naróg Michał 0 1 1 12
17 Blanik Jakub 0 2 2 4
91 Dubinin Andrei 0 1 1 2
29 Ślusarczyk Jakub 2 0 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Gavrilov Denis 0 0 0 0
19 Nowak Michał 0 0 0 0
55 Susterovas Jaromir 0 0 0 0
92 Senkevich Artur 1 0 1 2
81 Senkevich Artsiom 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Wilk Jakub 0 0 0 0
10 Baran Karol 0 0 0 0
21 Fabiańczyk Maciej 0 0 0 0
7 Chabior II Adrian 0 0 0 4
20 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zadęcki Wiktor 0 0 0 0
89 Mazur Marcel 0 0 0 0
18 Tumidalski Oliwier 0 0 0 0

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Myrdak Kacper 60:00 33 30 3 90
31 Buczek Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 1 0 1 0
79 Biłas Karol 0 3 3 2
11 Łyko Łukasz 0 0 0 2
16 Witan Maciej 1 0 1 2
92 Piankrat Yahor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Glazer Tymoteusz 0 0 0 0
13 Bar Sebastian 0 1 1 0
88 Miccoli Louis 0 0 0 2
97 Ginda Damian 1 0 1 6
8 Dobosz Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 0
80 Orzechowski Radosł. 0 0 0 0
91 Szałajko Jakub 0 0 0 0
18 Dulęba Marcin 1 1 2 0
10 Stanko Volodymyr 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
24 Koczera Mateusz 0 0 0 0
20 Mazur II Jakub 0 0 0 0
9 Pisula Paweł 0 0 0 0
84 Radwański Aleks 0 0 0 0