Informacje
  • Gospodarze:

    JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

  • Trener JKH GKS Jastrzębie (ŻS):

    Marek Chrabański

  • Goście:

    ŁKH Łódź (ŻS)

  • Trener ŁKH Łódź (ŻS):

    Marek Syniawa

  • Wynik:

    10:2 (2:0, 3:2, 5:0)

  • Data:

    19.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:00

  • Godzina zakończenia:

    21:45

  • Sędzia główny:

    Mateusz Cieśla, Jarosław Syrek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:42 EQ

Czyż Jakub Leśniok Adam

2:0 10:27 EQ

Chrobociński Filip Gołofit Natan

3:0 27:22 EQ

Chrobociński Filip Gołofit Natan

3:1 33:44 -1

Myszka Mateusz

3:2 35:09 -1

Świderski Wojciech Myszka Mateusz

4:2 37:34 EQ

Zając Wiktor Osiadły Mikołaj

5:2 39:15 EQ

Wolak Kacper Majchrzak Jeremi

6:2 41:04 +1

Zając Wiktor

7:2 51:00 EQ

Hareńczyk Igor Landziński Wiktor

8:2 51:44 +1

Zając Wiktor Wojciechowski Filip, Leśniok Adam

9:2 52:21 EQ

Chrobociński Filip Gołofit Natan

10:2 58:06 EQ

Zając Wiktor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
05:45 Lenartowski Kacper ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:12 Michalski Kacper JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:02 Jaroń Jakub ŁKH Łódź (ŻS) 2 Przeszkadzanie
18:27 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zahaczenie
24:37 Krzesłowski Igor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak łokciem
26:39 Zając Wiktor JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:39 Kudliński Artur ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zbyteczna ostrość w grze
31:55 Shamenko Olekseii ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zahaczenie
34:32 Krzesłowski Wiktor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Zahaczenie
39:54 Gawrysiak Bartłomiej ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:07 Świderski Wojciech ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:26 Kudliński Artur ŁKH Łódź (ŻS) 2 Atak kolanem
48:16 Leśniok Adam JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Trzymanie
51:24 Piętka Igor ŁKH Łódź (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:39 Dąbrowa Jakub JKH GKS Jastrzębie (ŻS) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

JKH GKS Jastrzębie (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Michalski Kacper 43:58 2 0 2 0
20 Plinta Samuel 16:02 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Dąbrowa Jakub 0 0 0 2
96 Wałęga Mateusz 0 0 0 0
35 Sikora II Łukasz 0 0 0 0
88 Chrobociński Filip 3 0 3 0
12 Czyż Jakub 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Hareńczyk Igor 1 0 1 0
99 Gołofit Natan 0 3 3 0
4 Majchrzak Jeremi 0 1 1 0
19 Petlakowski Filip 0 0 0 0
3 Muzyka Przemysław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
30 Litwińczuk Kacper 0 0 0 0
85 Górski Pascal 0 0 0 0
87 Osiadły Mikołaj 0 1 1 0
5 Pasoń Czesław 0 0 0 0
29 Landziński Wiktor 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Zając Wiktor 4 0 4 2
8 Wojciechowski Filip 0 1 1 0
14 Leśniok Adam 0 2 2 2
69 Wolak Kacper 1 0 1 0

ŁKH Łódź (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Jaroń Jakub 52:21 9 0 9 0
11 Skiba Szymon 07:39 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Krzesłowski Wiktor 0 0 0 2
31 Stępień II Jan 0 0 0 0
69 Ziankou Yahor 0 0 0 0
15 Tkaczow Ruslan 0 0 0 0
24 Myszka Mateusz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Rajnert Antoni 0 0 0 0
14 Kudliński Artur 0 0 0 4
84 Krzesłowski Igor 0 0 0 2
26 Świderski Wojciech 1 0 1 2
7 Pavilv Davyd 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Stechni Maciej 0 0 0 0
27 Łakomski Norbert 0 0 0 0
88 Lenartowski Kacper 0 0 0 2
16 Gawrysiak Bartłomiej 0 0 0 4
21 Sobczak Igor 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Piętka Igor 0 0 0 2
55 Shamenko Olekseii 0 0 0 2
56 Kozak Marko 0 0 0 0