1:2 k.

(1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    MOSM Tychy (JR)

  • Trener MOSM Tychy (JR):

    Janusz Kwiatkowski

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JR):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    1:2 k. (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 0:2k)

  • Data:

    13.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:20

  • Sędzia główny:

    Dawid Mazur

  • Sędzia liniowy:

    Michał Żak, Michał Kret

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:21 EQ

Ubowski Mateusz Kviatkouski Yakub, Krzyżek Jan

1:1 42:17 EQ

Wilk Daniel Kovalchuk Mykhailo

1:2 65:00 PS

Nikolaevich Ihor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:47 Labiński Jerzy MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:20 Siekierka Mateusz MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:59 Kviatkouski Yakub MOSM Tychy (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
11:59 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Uderzenie kijem
16:58 Kula Patryk MOSM Tychy (JR) 2 Zahaczenie
25:19 Siekierka Mateusz MOSM Tychy (JR) 2 Wysoki kij
25:57 Kurandy Jakub UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:19 Mentel Jakub MOSM Tychy (JR) 2 Opóźnianie gry
53:44 Pachut Patryk MOSM Tychy (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
63:46 Płonka Filip UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Opóźnianie gry

Składy

MOSM Tychy (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Kubiaczyk Mateusz 00:00 1 0 1 0
41 Mentel Jakub 65:00 37 35 2 94

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Kula Patryk 0 0 0 2
11 Sobecki Karol 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0
88 Ratajczak Igor 0 0 0 0
74 Augustyniak Marek 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Langner Oskar 0 0 0 0
85 Łatka Kacper 0 0 0 0
34 Kviatkouski Yakub 0 1 1 2
19 Bunko Maksim 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
80 Chojęta Dawid 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
71 Malinowski Mateusz 0 0 0 0
6 Labiński Jerzy 0 0 0 2
38 Ubowski Mateusz 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Krzyżek Jan 0 1 1 0
40 Kasperek Oliwier 0 0 0 0
16 Siekierka Mateusz 0 0 0 4
3 Pachut Patryk 0 0 0 2

UKH Unia Oświęcim (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 65:00 32 31 1 96
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 0 0 0 0
26 Kusak Patryk 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 2
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
90 Nikolaevich Ihor 0 0 0 0
36 Kovalchuk Mykhailo 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 1 0 1 0