Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JR):

    Witold Magiera

  • Goście:

    KS K-ce Naprzód Janów (JR)

  • Trener KS K-ce Naprzód Janów (JR):

    Adrian Parzyszek

  • Wynik:

    3:2 (2:0, 0:2, 1:0)

  • Data:

    12.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:00

  • Godzina zakończenia:

    15:00

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak, X

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Czech , Mateusz Kucharewicz

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:59 +1

Guzik Arkadiusz Dworzak Filip, Sosnowski Krystian

2:0 19:36 EQ

Guzik Arkadiusz Kusak Patryk

2:1 30:14 EQ

Musioł Jakub Chodor Błażej

2:2 35:45 EQ

Ciepielewski Piotr Musioł Jakub

3:2 45:43 EQ

Sosnowski Krystian Kusak Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:59 Lichota Dominik UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
09:18 Huchel Szymon KS K-ce Naprzód Janów (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:23 Noworyta Aleksander UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:25 Kubiszewski Dawid KS K-ce Naprzód Janów (JR) 2 Uderzenie kijem
53:18 Kusak Patryk UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:36 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim (JR) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 35 33 2 94
18 Kaczkowski Gabriel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 2
91 Pencko Miłosz 0 0 0 0
28 Wilk Daniel 0 0 0 0
19 Sosnowski Krystian 1 1 2 0
26 Kusak Patryk 0 2 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 2
3 Dworzak Filip 0 1 1 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Ptashkin Artur 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 2 0 2 0
78 Klimczyk Mateusz 0 0 0 0
90 Nikolaevich Ihor 0 0 0 0
36 Kovalchuk Mykhailo 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Siemasz Szymon 0 0 0 0
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0

KS K-ce Naprzód Janów (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
22 Świerczyna Patryk 60:00 34 31 3 91
1 Grobelkiewicz Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Huchel Szymon 0 0 0 2
81 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
71 Stacherski Wiktor 0 0 0 0
33 Kvas Vitalii 0 0 0 0
88 Miłek Bartosz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 0 1 1 0
97 Kowolik Igor 0 0 0 0
7 Macioł Maciej 0 0 0 0
10 Ciepielewski Piotr 1 0 1 0
69 Musioł Jakub 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
48 Król Kacper 0 0 0 0
3 Bujok Paweł 0 0 0 0
99 Menc Aleks 0 0 0 0
77 Krok Mateusz 0 0 0 0
91 Gruca Brian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Timm Sebastian 0 0 0 0
51 Kubiszewski Dawid 0 0 0 2