5:2

(0:1, 0:0, 5:1)

Informacje
  • Gospodarze:

    LHT Lublin

  • Trener LHT Lublin:

    Jakub Stworowski

  • Goście:

    HUKS Torpeda Warszawa

  • Trener HUKS Torpeda Warszawa:

    Robert Tchórzewski

  • Wynik:

    5:2 (0:1, 0:0, 5:1)

  • Data:

    23.05.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Kajetan Millati

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 14:20 EQ

Wojtowicz Łukasz Pachocki Maciej, Maksimau Pavel

1:1 42:20 EQ

Stworowski Jakub

2:1 46:35 EQ

Futryk Łukasz

3:1 56:16 EQ

Sidor Krzysztof

4:1 57:34 EQ

Szymczyk Mateusz Radzikowski Marcin

4:2 59:03 EQ

Nemeth Tomasz Seremak Radosław

5:2 59:50 EQ

Udot Yaroslav

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
17:40 - LHT Lublin 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
24:06 - HUKS Torpeda Warszawa 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:22 Okoń Piotr LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:00 Futryk Łukasz LHT Lublin 2 Uderzenie kijem

Składy

LHT Lublin

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Piotrowski Grzegorz 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Chrzanowski Sebast. 0 0 0 0
73 Klauda Paweł 0 0 0 0
15 Miśkiewicz Maciej 0 0 0 0
7 Stworowski Jakub 1 0 1 0
6 Futryk Łukasz 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Okoń Piotr 0 0 0 2
4 Sidor Krzysztof 1 0 1 0
11 Wróblewski Stanisław 0 0 0 0
19 Dmowski Jacek 0 0 0 0
55 Kochaniec Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Kiełczewski Romuald 0 0 0 0
96 Grymuza Michał 0 0 0 0
90 Stworowski Jacek 0 0 0 0
21 Radzikowski Marcin 0 1 1 0
22 Szymczyk Mateusz 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Udot Yaroslav 1 0 1 0

HUKS Torpeda Warszawa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
34 Wieczorek II Łukasz 60:00 5 0 5 0
91 Piskorski Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Pac Andrzej 0 0 0 0
36 Nguyen Radosław 0 0 0 0
39 Nemeth Tomasz 1 0 1 0
24 Zdrojek Szymon 0 0 0 0
25 Sadowski Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Kamiński Mariusz 0 0 0 0
13 Śmietański Piotr 0 0 0 0
7 Wojtowicz Łukasz 1 0 1 0
12 Pachocki Maciej 0 1 1 0
30 Maksimau Pavel 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Milewicz Szymon 0 0 0 0
81 Arendt Marek 0 0 0 0
92 Wacławski Tomasz 0 0 0 0
41 Seremak Radosław 0 1 1 0
16 Wójcik Mateusz 0 0 0 0