9:2

(3:0, 3:0, 3:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    LHT Lublin

  • Trener LHT Lublin:

    Jakub Stworowski

  • Goście:

    Rolkowy Mińsk HKS

  • Trener Rolkowy Mińsk HKS:

    Paweł Milart

  • Wynik:

    9:2 (3:0, 3:0, 3:2)

  • Data:

    19.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    20:45

  • Godzina zakończenia:

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, Kajetan Milatti

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:25 EQ

Stworowski Jakub Miśkiewicz Maciej

2:0 09:07 EQ

Meksuła Łukasz Klauda Paweł

3:0 11:33 EQ

Stworowski Jakub Miśkiewicz Maciej

4:0 28:58 EQ

Miśkiewicz Maciej Walczewski Bartłomiej

5:0 29:43 EQ

Szymczyk Mateusz Grymuza Michał

6:0 36:55 -1

Stworowski Jakub

7:0 41:30 +1

Stworowski Jacek Stworowski Jakub

8:0 48:25 EQ

Stworowski Jakub Radzikowski Marcin

9:0 53:18 EQ

Dmowski Jacek Szymczyk Mateusz

9:1 55:05 EQ

Ołdak Kamil Fabisiak Igor

9:2 59:15 EQ

Pochmara Rafał Ołdak Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:55 Stworowski Jakub LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:44 Sakowicz Siemion Rolkowy Mińsk HKS 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
15:07 Meksuła Łukasz LHT Lublin 2 Atak kijem trzymanym oburącz
20:48 Proniewicz Maciej Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:01 Pastwa Franciszek Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:05 Miśkiewicz Maciej LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:05 Szymczyk Mateusz LHT Lublin 2 Zbyteczna ostrość w grze
40:18 Pochmara Michał Rolkowy Mińsk HKS 2 Uderzenie kijem
45:05 Stworowski Jacek LHT Lublin 2 Podcięcie
48:13 Grymuza Michał LHT Lublin 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:55 Pastwa Franciszek Rolkowy Mińsk HKS 2 Wysoki kij

Składy

LHT Lublin

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Piotrowski Grzegorz 60:00 2 0 2 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
79 Chrzanowski Sebast. 0 0 0 0
73 Klauda Paweł 0 1 1 0
15 Miśkiewicz Maciej 1 2 3 2
7 Stworowski Jakub 4 1 5 2
26 Walczewski Bartłomiej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Żyszkiewicz Bartosz 0 0 0 0
23 Meksuła Łukasz 1 0 1 2
11 Wróblewski Stanisław 0 0 0 0
19 Dmowski Jacek 1 0 1 0
55 Kochaniec Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Kiełczewski Romuald 0 0 0 0
96 Grymuza Michał 0 1 1 2
90 Stworowski Jacek 1 0 1 2
21 Radzikowski Marcin 0 1 1 0
22 Szymczyk Mateusz 1 1 2 2

Rolkowy Mińsk HKS

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Jacak Mikołaj 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Ołdak Kamil 1 1 2 0
76 Pochmara Michał 0 0 0 2
79 Dłużewski Wojciech 0 0 0 0
32 Rutkowski Daniel 0 0 0 0
77 Pastwa Franciszek 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Proniewicz Maciej 0 0 0 2
24 Zych Mateusz 0 0 0 0
19 Pochmara Rafał 1 0 1 0
16 Jacak Bogusław 0 0 0 0
23 Sakowicz Siemion 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Fabisiak Igor 0 1 1 0
75 Szylling Roland 0 0 0 0