Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Torpeda Warszawa

  • Trener HUKS Torpeda Warszawa:

  • Goście:

    Rolkowy Mińsk HKS

  • Trener Rolkowy Mińsk HKS:

    Paweł Milart

  • Wynik:

    8:2 (2:0, 1:0, 5:2)

  • Data:

    09.05.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:40

  • Sędzia główny:

    Paweł Podlas, Wiktor Zień

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:45 EQ

Pachocki Maciej Jasiński Mateusz

2:0 17:20 -1

Wacławski Tomasz Seremak Radosław

3:0 23:20 EQ

Zając Marcin Wójcik Mateusz

4:0 42:39 +1

Nguyen Radosław Kamiński Mariusz

5:0 43:56 EQ

Wacławski Tomasz Seremak Radosław, Wójcik Mateusz

5:1 46:16 EQ

Sakowicz Siemion Zych Mateusz

5:2 49:47 EQ

Pochmara Michał Ołdak Kamil

6:2 50:20 EQ

Seremak Radosław Wacławski Tomasz, Wójcik Mateusz

7:2 57:49 EQ

Zdrojek Szymon

8:2 59:15 EQ

Wacławski Tomasz Jasiński Mateusz, Zając Marcin

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
16:40 Kamiński Mariusz HUKS Torpeda Warszawa 2 Zahaczenie
24:17 Pac Andrzej HUKS Torpeda Warszawa 2 Zahaczenie
30:00 Milewicz Szymon HUKS Torpeda Warszawa 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:47 Dłużewski Wojciech Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:22 Pochmara Michał Rolkowy Mińsk HKS 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

HUKS Torpeda Warszawa

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
56 Gawliński Błażej 60:00 2 0 2 0
34 Wieczorek II Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
46 Pac Andrzej 0 0 0 2
18 Wojciechowski Jakub 0 0 0 0
24 Zdrojek Szymon 1 0 1 0
26 Janus Łukasz 0 0 0 0
39 Nemeth Tomasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Kamiński Mariusz 0 1 1 2
36 Nguyen Radosław 1 0 1 0
27 Jasiński Mateusz 0 2 2 0
12 Pachocki Maciej 1 0 1 0
30 Maksimau Pavel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Milewicz Szymon 0 0 0 2
96 Zając Marcin 1 1 2 0
92 Wacławski Tomasz 3 1 4 0
41 Seremak Radosław 1 2 3 0
16 Wójcik Mateusz 0 3 3 0

Rolkowy Mińsk HKS

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
69 Jacak Mikołaj 60:00 8 0 8 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
98 Ołdak Kamil 0 1 1 0
24 Zych Mateusz 0 1 1 0
32 Rutkowski Daniel 0 0 0 0
79 Dłużewski Wojciech 0 0 0 2
76 Pochmara Michał 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Sakowicz Siemion 1 0 1 0
19 Pochmara Rafał 0 0 0 0
76 Jacak Bogusław 0 0 0 0
77 Pastwa Franciszek 0 0 0 0
18 Płochocki Sebastian 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
75 Szylling Roland 0 0 0 0