Informacje
  • Gospodarze:

    ŁKH Łódź II (ŻM)

  • Trener ŁKH Łódź II (ŻM):

    Tomasz Kurowski

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń II (ŻM):

    Łukasz Podsiadło

  • Wynik:

    12:1 (3:1, 5:0, 4:0)

  • Data:

    14.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:45

  • Godzina zakończenia:

    16:15

  • Sędzia główny:

    Tadeusz Raczyński, Arkadiusz Witczak

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:31 EQ

Bojarski Mikołaj

1:1 09:20 EQ

Kowalewski Juliusz Jesionkowski Aleks.

2:1 09:40 EQ

Więckowski Alan Jesionkowski Aleks.

3:1 15:04 EQ

Stankiewicz Blanka

4:1 23:51 -1

Jesionkowski Aleks.

5:1 24:35 EQ

Linard Julian

6:1 38:17 EQ

Stanisławski Kacper

7:1 38:33 EQ

Stankiewicz Blanka

8:1 39:58 EQ

Mitukiewicz Barbara Stankiewicz Blanka

9:1 46:19 EQ

Stankiewicz Blanka Celmer Marcelina, Stankiewicz Emilia

10:1 49:13 EQ

Miłaczewski Paweł Jesionkowski Aleks.

11:1 49:34 EQ

Ola Alan Stanisławski Kacper

12:1 52:15 EQ

Stankiewicz Emilia Mitukiewicz Barbara

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:27 Stankiewicz Emilia ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Podcięcie
19:53 Pomirski Szymon MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Podcięcie
22:00 Miłaczewski Paweł ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Wysoki kij
29:59 Złotecki Franciszek MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Podcięcie
41:03 Miłaczewski Paweł ŁKH Łódź II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
44:22 Lubocki Piotr MKS Sokoły Toruń II (ŻM) 2 Zahaczenie

Składy

ŁKH Łódź II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuc Gabriel 60:00 22 21 1 95

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Celmer Marcelina 0 1 1 0
10 Stankiewicz Blanka 3 1 4 0
27 Stankiewicz Emilia 1 1 2 2
5 Miłaczewski Paweł 1 0 1 4
99 Mitukiewicz Barbara 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Łukomski Ryszard 0 0 0 0
28 Więckowski Alan 1 0 1 0
24 Jesionkowski Aleks. 1 3 4 0
51 Kowalewski Juliusz 1 0 1 0
92 Linard Julian 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Balcerska Julia 0 0 0 0
50 Simiński Tomasz 0 0 0 0
67 Ola Alan 1 0 1 0
52 Stanisławski Kacper 1 1 2 0
1 Ziółkowski Igor 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
66 Suszko Joanna 30:00 68 62 6 91
36 Marcinkowski Jakub 30:00 37 31 6 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Wiśniewski Bruno 0 0 0 0
33 Lubocki Piotr 0 0 0 2
91 Szachniewicz Aleks. 0 0 0 0
36 Klarkowski Filip 0 0 0 0
29 Bojarski Mikołaj 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
38 Tarkowski Szymon 0 0 0 0
25 Suszko Michał 0 0 0 0
11 Laskowska Izabela 0 0 0 0
19 Rydzińska Martyna 0 0 0 0
5 Makowska Lena 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Pavalanski Uladzimir 0 0 0 0
76 Złotecki Franciszek 0 0 0 2
3 Rakowski Borys 0 0 0 0
77 Janowski Mateusz 0 0 0 0
88 Pomirski Szymon 0 0 0 2