Informacje
  • Gospodarze:

    HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

  • Trener HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM):

    Maćkowiak Mariusz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM):

    Błażowski Robert

  • Wynik:

    7:3 (3:1, 0:0, 4:2)

  • Data:

    20.03.2021

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:30

  • Sędzia główny:

    Łukasz Wierucki, Wiktor Wenz

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 01:00 EQ

Kuźmicz Jerzy Hennig Dominik

2:0 04:31 EQ

Powajbo Jan Jurzyk Damian

3:0 13:05 +1

Muszyński Patryk Powajbo Jan, Bruliński Aleksander

3:1 19:23 EQ

Mincer Jacek Szot Filip

4:1 40:10 EQ

Muszyński Patryk

4:2 53:23 EQ

Pozauć Paweł

5:2 54:05 EQ

Muszyński Patryk Szwajkowski Mateusz

5:3 54:28 EQ

Kruszyński Mikołaj Bróż Kacper

6:3 55:51 EQ

Pietrzak Kacper Bruliński Aleksander, Kuźmicz Jerzy

7:3 57:57 EQ

Muszyński Patryk

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:44 Medlarski Adam HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:32 Szwajkowski Mateusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Zahaczenie
11:39 Żyła Marcel GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
13:54 Szwajkowski Mateusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:48 Sołdyk Maksymilian GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Zahaczenie
21:34 Kruszyński Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
28:57 Szot Filip GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
50:24 Połom Dariusz HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:28 Muszyński Patryk HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
55:39 Kasprzak Borys GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

HUKS Niedźwiadki Gdynia (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Piask Nikodem 60:00 29 26 3 89

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Muszyński Patryk 4 0 4 2
18 Hennig Dominik 0 1 1 0
11 Powajbo Jan 1 1 2 0
43 Połom Dariusz 0 0 0 2
8 Medlarski Adam 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Śmigielski Hubert 0 0 0 0
37 Pietrzak Kacper 1 0 1 0
67 Kuźmicz Jerzy 1 1 2 0
29 Żuchlewski Krzysztof 0 0 0 0
14 Bruliński Aleksander 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Szwajkowski Mateusz 0 1 1 4
6 Swendrak Wojciech 0 0 0 0
7 Jakub Jackowicz - K. 0 0 0 0
15 Jurzyk Damian 0 1 1 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk II (ŻM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Madaliński Igor 31:51 15 12 3 80
24 Maślak Piotr 28:09 14 10 4 71

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Kozłowski Jerzy 0 0 0 0
6 Urban Aleksander 0 0 0 0
22 Pańko-D. Tycjan 0 0 0 0
25 Żyła Marcel 0 0 0 2
10 Kruszyński Mikołaj 1 0 1 10

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Pozauć Paweł 1 0 1 0
11 Sołdyk Maksymilian 0 0 0 2
9 Kamiński Kacper 0 0 0 0
17 Bróż Kacper 0 1 1 0
7 Zaborowski Kosma 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Kasprzak Borys 0 0 0 2
21 Komorowski Marcel 0 0 0 0
16 Kostecki Krzysztof 0 0 0 0
8 Mincer Jacek 1 0 1 0
15 Szot Filip 0 1 1 2